Přejít na obsah

poškrábané brzdové kotouče


xx30

Doporučené příspěvky

Dnes jsem jel po nějaké silnici 3 třídy a na cestě byli nějaké kamínky po látání cesty. Nějaký kamínek se mi dostal mezi brzdovou destičku a kotouč. Jenom jsem slyšel silný pískot. Zastavil jsem a několikrát prošlápl brzdu. Kamínek se asi uvolnil. Po dojetí domů jsem si všimnul, že na jednom předním brzdovém kotouči jsou škrábance po celém obvodu. Nejsou hluboké, ale po přejetí prstem jsou lehce znatelné. Jinak brzdy normálně brzdí a při brždění auto nikam netáhne a volant nijak nevibruje. Je to potřeba nějak řešit nebo se postupně kotouč bržděním obrousí a srovná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, nemám s tím zkušenost. Před tímto autem jsem měl OI na plecháčích a tam se mi to nestalo a ani by to nebylo vidět. Teď na OIII a hliníkových kolech jsou přece kotouče více vidět a je tam větší prostor pro zapadnutí kamínků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Vážení, uvažuju o ročním autě - jsou tyto kotouče, resp. desky ok nebo ko? Při testovací jízdě byly při silnějším brždění cítit vibrace. Vpředu je na jedné straně sjetá jen část (na fotce to jde vidět víc než v reálu), druhý kotouč má rýhy. Jde mně o to, co chtít. Jestli bude stačit "zbroušení" a nebo je to na výměnu.

 

Zadní:

zadni2.thumb.jpg.9d32c39af607291ac98f03c5b8244176.jpg

 

zadni1.thumb.jpg.81e040c4d4e4a1787563ce4962b26ba9.jpg

 

Přední:

 

predni2.thumb.jpg.a10e306a58664052b7959fe36a945c55.jpg

 

predni1.thumb.jpg.e8dc54aceb194cb6da4bbf97144a9406.jpg

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě je tam s ohledem na zkušenosti s ostatními OIII něco špatně. Nechci ale vyskakovat, dokud si nebudu jistý, že je to na vyhození. Předpokládám, že se vždy mění kotouče i desky, že? Mohlo by je to vyjít možná i levněji (s ohledem na práci a nákupní cenu dílů), než zlevňovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V první řadě by to chtělo změnit způsob brždění - nešetřit brzdy, brzdit větší silou (na kratší dráze). Druhá věc je jestli cítíš vibrace od zkroucených kotoučů, (to asi ne) nebo jen drhnutí od toho jak destička drhne rez z kotouče. Já bych to neřešil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Vypadá to na zadní, co? Myslím, že je to ještě v poho. Mám to ještě horší a když jsem byl v  servise při 45000 km mechanik říkal, že to při další prohlidce  (60 tis km) budeme asi muset měnit s deskam ai kotouče.

Je to o penězích a na tvé úvaze.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cože, na 60 tis. výměna komplet brzd? Mám necelých 170tis od nova a brzdy se do důchodu ještě nechystají (2,0TDI), tedy vše originál od 6/2014. Překvapuje mně, že i zadní. Pokud jezdím krátké trasy, tak alespoň 2x za týdem brzdy pořádně prošlápnu, aby na nich nepučela rez. Jen ještě doplním, že jsem najel ca 20 tis s nebržděným přívěsem  často i přes 1T a asi 10 tis. s karavanem 1,2T. Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
V 2017-9-2 na 18:30, bojler napsal:

Vážení, uvažuju o ročním autě - jsou tyto kotouče, resp. desky ok nebo ko? Při testovací jízdě byly při silnějším brždění cítit vibrace. Vpředu je na jedné straně sjetá jen část (na fotce to jde vidět víc než v reálu), druhý kotouč má rýhy. Jde mně o to, co chtít. Jestli bude stačit "zbroušení" a nebo je to na výměnu.

 

Zadní:

zadni2.thumb.jpg.9d32c39af607291ac98f03c5b8244176.jpg

 

zadni1.thumb.jpg.81e040c4d4e4a1787563ce4962b26ba9.jpg

 

Přední:

 

predni2.thumb.jpg.a10e306a58664052b7959fe36a945c55.jpg

 

predni1.thumb.jpg.e8dc54aceb194cb6da4bbf97144a9406.jpg

 

 

 

 

 

Dlouhodobé vystavení brzd mokru a korozi. Možná i v kombinaci s přetěžováním brzd. Ty destičky se budou dál po krajích vydrolovat. Stočení kotoučů nepomůže na dlouho. Jestli to klepe při brzdění, vyměnil bych to. Jestli neklepe, dalo by se s tím nějakou dobu vydržet a sledovat stav. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si nemyslím. Za jízdu se občas zabrzdí dostatečně. Důležité je za deště, nebo jiném mokru před odstavením vozidla dostatečně zabrzdit aby se vlhkost vypařila. To prospívá jak kotoučům, tak destičkám. Kdo to nedělá a nechává brzdy stále mokré tomu korodují a korodují. Ono mezi destičkou a kotoučem se voda hodně těžko odpařuje bez přispění pořádného Tepla. 

Když je sucho a nebrzdí se, je to brzdám celkem jedno

Editováno: , autor: Clerfayt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stačí trochu přibrzdit a tepla je dost - což se zpravidla stane při každém zastavení, resp. odstavením auta. Jestli jsem to správně pochopil, tak na těch obrázcích je bazarové auto = nějaký čas odstavené a holt tu "lišku" ještě nikdo nestáhl bržděním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...