Přejít na obsah

motor nemá výkon


mtank

Doporučené příspěvky

ahoj mám sice golf plus ale má motor 1,6 fsi (BLF).motor netáhne přes 4000ot na 4,5,6tku.nejede to víc jak 140km a do kopce to nejede vůbec.vag nic nehlásí. občas se ozve při startu přestavovač vačkové hřídele.chystám se že vyměním svíčky, palivový filtr a vyčistím škrtící klapu.nevím jestli to můžou dělat rozvody nebo ten přestavovač.uvítam všechny rady co stím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes jsem jel po dalnici asi 120 km z mirneho kopce jsem to rozjel asi na 160km/h po rovince to udrzelo rychlost ale pomalu klesala na 150km/h ale kdyz prisel mirne ale opravdu mirne a dlouhe stoupani tak rychlost spadla klidne i na 115km/h mohl jsem tam dat 5tku a nic.plyn podlaha a nic.asi budou rozvody skocene nebo uz nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

auto preslo do rukou jineho mechanika ktery vycistil klapu a zjistil ze je v sacim potrubi vypalena dira v pondeli by melo byt auto smontovano. ja sice moc neverim ze by to delalo to sani protoze chybu sani to zaclo hlasit asi 5 dní pred odvezenim do servisu a to ze to netahlo se projevovalo uz od jara

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

mtank: díky za příspěvek a objasnění problému. Jinak promiň za offtopic, ale už dlouho sháním, kolik tento motor točí otáček se 6 kvaltem (moje octavia 2 1.6 FSi 85kw má jenom 5q). Zajímalo by mě, kolik otáček máš při 90, 100 a 130 km/h na 6ku. A za kolik jedeš při 130km/h na dálnici. Mohl by si mi to napsat, nebo natočit video? Chtěl bych namontovat převodovku s 6q, tak ať vím, jestli to má smysl.Díky moc. 

post-86122-0-41027500-1412365812_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz jedu podle tachometru   90km 2,500ot

                                            100km 2,800ot

                                            130km 3,600ot

Editováno: , autor: mtank
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok díky, vidím že se to o moc neliší. Čekal bych, že 6ka bude mnohem delší a srazí otáčky o víc. Protože spotřeba na dálnici je hrozná, pořád se to při 130km/h motá kolem 8 litrů a když se jede do táhlého kopce, tak i 9-10. No prostě hnus.

Ale zase do 100km/h je spotřeba super :), na delší trase se dostanu i na 5,4l/100km :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...