Jump to content

Oprava stahovačky predných dverí FABIA

3skac11
 Share

Recommended Posts

• 11 months later...
  • 6 months later...
  • 3 months later...

Zdravím hoši, možno trochu odveci, ale predsa.

Už niekoľkokrát som riešil opravu okien, celé sa to zosypalo v tú najnevhodnejšiu dobu a prestalo ma to baviť. Keďže autíčko 1.4 16V 55kw zatiaľ slúži motoricky k plnej spokojnosti, chcel by som poriešiť elektro okná raz a navždy...

Otázka: Dali by sa namiesto elektrických okien hodiť obyčajné manuálne ?? A bol by pokoj.

Dík

Hoši, teraz na to pozerám a ten manuál vyzerá, ako to povedať, trošku odolnejší ? Nemá tie okrúhle vodítka na lanká ako elektrický.

Padlo niekomu tu na fóre mechanické okno, s klasickou sťahovačkou ? Ak by to bolo to isté tak to nebudem meniť, škoda vŕtať sa v tom.

Dík

No, celkovo som to menil asi 3x.

Mal som tendenciu mačkať gombík keď bolo okno zatvorené, len tak for sure kapišto a tak pekne to v nich cukalo.  :kol-28:  Ešte ženská ma zjazdila, že som jak pako čo to mačkám stále. :D

Potom prásk, ale určite 1x to bolo zlým vycentrovaním okna, som si tým istý. Teraz mi to drží, zatiaľ. Už necukám gombíkmi zbytočne.

• 1 month later...

ahoj,tak už mě to taky potkalo.Měnili mi v servise stahovačku u řidiče a po cca půl roce jsem zjistil,že mi nejde odemčít klíčkem.Můj dotaz je ,co mi stím mohli udělat,když před tím mi vše fungovalo jak má.Díky;)

• 2 years later...

Zdravím,trošku odbočím a teda nejde o opravu ale o výmenu komplet toho plechového panelu so stahovačkou,repro,motorom.už raz som si to dal vymeniť na vodičových dverách,kúpil som z inzerátu celý ľavý komplet,vobec som neriešil nejaký rok výroby,mechanik vymenil a bezproblémov funguje,teraz sa mi to stalo aj na spolujazdcových dverách.zohnal som predajcu z inzerátu a ten mi povedal že mu to nekomunikuje s jeho fábiou 2001.Ja mám 3/2004.Nikde som nenašiel žeby sa vyrábali rozne typy týchto sťahovačiek,jedine manuálna a elektrická na fabia I.

Je možné žeby sú rozne druhy napr.pred FL a po?