Přejít na obsah

Oprava stahovačky predných dverí FABIA


3skac11

Doporučené příspěvky

  • o 11 měsíců později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...

Zdravím hoši, možno trochu odveci, ale predsa.

Už niekoľkokrát som riešil opravu okien, celé sa to zosypalo v tú najnevhodnejšiu dobu a prestalo ma to baviť. Keďže autíčko 1.4 16V 55kw zatiaľ slúži motoricky k plnej spokojnosti, chcel by som poriešiť elektro okná raz a navždy...

 

Otázka: Dali by sa namiesto elektrických okien hodiť obyčajné manuálne ?? A bol by pokoj.

 

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši, teraz na to pozerám a ten manuál vyzerá, ako to povedať, trošku odolnejší ? Nemá tie okrúhle vodítka na lanká ako elektrický.

Padlo niekomu tu na fóre mechanické okno, s klasickou sťahovačkou ? Ak by to bolo to isté tak to nebudem meniť, škoda vŕtať sa v tom.

 

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, celkovo som to menil asi 3x.

Mal som tendenciu mačkať gombík keď bolo okno zatvorené, len tak for sure kapišto a tak pekne to v nich cukalo.  :kol-28:  Ešte ženská ma zjazdila, že som jak pako čo to mačkám stále. :D

Potom prásk, ale určite 1x to bolo zlým vycentrovaním okna, som si tým istý. Teraz mi to drží, zatiaľ. Už necukám gombíkmi zbytočne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 roky později...

Zdravím,trošku odbočím a teda nejde o opravu ale o výmenu komplet toho plechového panelu so stahovačkou,repro,motorom.už raz som si to dal vymeniť na vodičových dverách,kúpil som z inzerátu celý ľavý komplet,vobec som neriešil nejaký rok výroby,mechanik vymenil a bezproblémov funguje,teraz sa mi to stalo aj na spolujazdcových dverách.zohnal som predajcu z inzerátu a ten mi povedal že mu to nekomunikuje s jeho fábiou 2001.Ja mám 3/2004.Nikde som nenašiel žeby sa vyrábali rozne typy týchto sťahovačiek,jedine manuálna a elektrická na fabia I.

Je možné žeby sú rozne druhy napr.pred FL a po?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...