Přejít na obsah

Oprava stahovačky predných dverí FABIA


3skac11

Doporučené příspěvky

OK,ale ako sa mám z tohoto vymotať ak mi táto stránka ponúka iba toto pre F1 a čisla dielov podľa škoda

  • 6Y2 837 462
  • 6Y0 837 462
  • 6Y0 837 462 A
  • 6Y1 837 462

 

a na diely čo mi ponúkol predajca z bazáru je čislo viď foto,nikde nieje spomínané napr.pred FL a po ja mám F1 Joy 3/2004 1.2 12W 47kw

https://www.skoda-diely.sk/nahradny-diel/6y2837462-spustac-skla-predny-pravy-cn-6024.html

 

Respektíve sa dá vymeniť motor v tom paneli?,alebo aj ten je nejaký odlišný.

 

470691956_sahovakattky.thumb.jpg.dade6a70661740630e9b6ef8ef018d46.jpg

Editováno: , autor: kimmi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK,ale ako sa mám z tohoto vymotať ak mi táto stránka ponúka iba toto pre F1 a čisla dielov podľa škoda

  • 6Y2 837 462
  • 6Y0 837 462
  • 6Y0 837 462 A
  • 6Y1 837 462

 

a na diely čo mi ponúkol predajca z bazáru je čislo viď foto,nikde nieje spomínané napr.pred FL a po ja mám F1 Joy 3/2001 1:2 12W 47kw

https://www.skoda-diely.sk/nahradny-diel/6y2837462-spustac-skla-predny-pravy-cn-6024.html

 

470691956_sahovakattky.thumb.jpg.dade6a70661740630e9b6ef8ef018d46.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Tak mi klekla také přední pravá a to už jsem ji nechal jednou měnit asi 7 let zpět a dali mi tam nějakou čínu CARWELL. Teď si jí asi vyměním už sám, ale jakou mám vzít orig za cca2tis. nebo jinou kolem 1tis., bude kvalita stejná jako u originálu? Nerad bych se s tím dělal půl dne a potom zjistil nějaké neduhy druhovýroby při montáži.

Koupím určitě komplet s plechem jen nevím jakého výrobce jestli jsou nějaké zkušenosti budu rád. V Kelly mají od výrobce LKQ, jinde nějaký Schneider a pak ten orig díl.

Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj lidi. Drnci mi v levych prednich dverich stahovacka na okno. Pokud okno stahnu dolu tak nedrnci. Nevite presne co by mohlo zpusobovat drnceni? Myslel jsem ze to dela reprak kterej byl k.o. ale dneska jsem ho menil a rezonuje to uplne stejne. Zkousel jsem klepat do toho plechu a bylo to v leve casti dveri. dekuju za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 rok později...

Zdravím vás..Mám problém se stahováním el.okna u řidiče...Dřív jsem tenhle problém řešil a vyřešil poměrně jednoduše, protože mi praskl pouze pojezd a já s tím oknem mohl volně manipulovat...Bohužel teď řeším problém, že mi okno nevyjede ani do poloviny a okamžitě zase jede dolu nebo zustane zasklé v polovině..Bohužel se nedostanu na servisní otvory takže okno nejsem nijak schopný povolit z držáků abych ho mohl bez problémů vytáhnout..Chci se zeptat jestli můžu vytáhnout celý ten plech i s oknem uplně staženým dole...Po případě děkuji za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...