Jump to content

Podsvícení klimatizace, cirkulace a jejich funkce


Krci
 Share

Recommended Posts

Zdravím, mám podobný problém, ale žárovkou to asi nebude... Jedná se o manuální A/C Fabia 2004


Podsvícení otočných knoflíků funguje, rychlosti ventilátoru fungují, změna výdechu topení taky funguje, ALE nereaguje mi otočný knoflík na teplotu(otočím na teplý vzduch, motor je ohřátý, ale fouká pořád vzduch venkovní teploty), nefunguje mi tlačítko A/C (nerozsvítí se, ani nesepne kompresor) a nefunguje ani tlačítko vnitřní cirkulace vzduchu (nerozsvítí se a ani nepřepne klapku na vnitřní cirkulaci). Vše do poslední chvíle fungovalo... Nemá s tím někdo zkušenost??


Dočetl jsem se o vnitřním teploměru v topení, ale to by snad cirkulace a A/C mělo fungovat (minimálně rozsvítit kontrolku) ne?


Díky za rady 


 

Edited by Krci
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

 • Similar Content

  • By Ladacz
   Prodám blatník co visel 6 let na zdi a ukazoval zázračný rozdíl za použití jisté leštěnky. Je potřeba ho doleštit a tu zázračnou leštěnku už nemám:D
   Je pěknej, bez koroze, viz detailní foto.
   Osobní předání Praha.
  • By Benny-ova
   Zdravím, koupím toto příslušenství pro vozy Škoda Felicia a Octavia, případně má-li to někdo ve svém voze a změřil by mi to budu rád.
   KCD072001 a KCD072002 - plastové kryty oken (tzv. ofuky);
   KDA072015 - plastové kryty prahů;
   KGA093005A - dekorativní polepy středních sloupků;
   GEA093001A - bezpečnostní paket;
   GEA093013 - halogenová autolampa;
   DMA000001 - taška do kufru velká;
   DMA000005 - taška do kufru;
   DMA000007 - síť na zadní opěradlo malá;
   Děkuji
  • By Habic
   Zdravím všechny,
    
   mám problém s prouděním vzduchu z výdechů klimatizace na mé OIII s automatickou klimatizací. Při delší jízdě (cca po 1,5 - 2 hod) se zapnutým automatickým režimem A/C přestává proudit vzduch z výdechů.
    
   Všiml jsem si toho vždy tak, že začínalo být v autě vedro, tak jsem přidal manuálně intenzitu větráku, ale z výdechů vzduch proudil stále na nejnižší intenzitu. Přitom je slyšet, že větrák na změnu reaguje, ale zdá se mi, že vzduch jakoby proudí někam pod palubku. Při změně směru ofuku je slyšet, že se změní směr proudění, ale odnikud nic nejde (ani na sklo, ani na nohy). Přitom mi přijde, že klimatizace jede v pohodě (ten slabý proud je studený) a větrák taky (podle zvuku a odezvy na změnu intenzity), jen "něco" brání proudění vzduchu do výdechů. Ani při vypnutí A/C v tu chvíli (zapnutý pouze ofuk) vzduch nejde. Situace se napraví až po odstavení auta po dobu několika minut. Pak vše zase funguje v pořádku.
    
   Jdu s tím samozřejmě do servisu, ale po telefonu říkali, že se s tímto ještě nesetkali. Četl jsem si, že by to mohlo způsobovat namrzání výparníku (nefunkční nějaké čidlo), mohla by to ale způsobovat nějaká klapka? Nerad bych, aby na to šel servis metodou pokus-omyl.
    
   Předem díky za tipy.
  • By DanKm
   Dobrý den, po výměně LZ zámku v aut. servisu jsem při přebírání zjistil, že při odemykání auta klíčkem a následném zapnutí zapalování mi jednou houkne alarm. Jinak vše ostatní funguje normálně. Auto je Fabia 1 combi Elegance s centrálem na DO a originálním alarmem rovnou z výroby (5/2007).
   Dle návodu se má při odemčení klíčkem do 15 s zastrčit klíček a zapnout zapalování, jinak se zapne alarm. Tj jasný, to vím a to mi tak i funguje. Ale můj problém je jiný: když např. za 5s po odemčení klíčkem zapnu zapalování, tak ten alarm houkne jen jednou a pak už je všecho v pohodě. Vůbec netuším co má to jedno houknutí znamenat. Auto normálně zamykám i otevíram DO na klíčku, tam i teď po výměně všechno odemyká a zamyká jak má a když jsem dřív párkrát zkoušel i to odemykání zastrčením klíčku (tak auto normálně neodemykám, když mám DO že) tak to vždy fungovalo bez houkání - prostě vždy tak jak má. Netušíte někdo, čím by to mohlo být prosím? Nebo jestli to souvisí nějak s tou výměnou zámku - a nebo je to ještě jiná závada?
   Jak jsem přijel domů ze servisu tak jsem ještě zkusil odemknout náhradním klíčem (oba klíče mám původní), a u něj mi to houknutí nedělalo a u toho co jsem měl s autem v servisu stále dál ano. Tak jsem podezíral ten první klíček, třeba slabá baterka, vadný nebo blbě spárovaný.  Ale když jsem to s tím náhradním zkoušel znovu dnes tak to začalo 1x houkat taky. Takže teď už to dělá to samé i při odemčení tím náhradním klíčem. Tak to už fakt nevím. :-(
   (Ten LZ zámek se měnil protože LZ dveře se náhodně někdy neodemkly nebo naopak někdy nezamkly - dle vyjádření servisu vadný mikrospínač a proto vyměnili celý ten zámek.)
   Jinak se omlouvám jestli je to moc složitě popsané - chtěl jsem to vyjádřit co nejpřesněji. Kdyby bylo potřeba něco dalšího co mám zkusit nebo doplnit tak se ptejte prosím. Uvítám každou radu - protože tohle je pro mne teda záhada:-). Diky!
    
  • By Dixik2
   Ibiza FR 1.5 TSI DSG facelift má základní ceníkovou cenu 544 900 Kč.
×
×
 • Create New...