Přejít na obsah

orig. sunset nebo fólie


Deepness

Doporučené příspěvky

Ahoj, chtěl bych se zeptat, mám Superba combi bez sunsetu a chtěl bych ho buď nechat dodělat. Co bude lepší varianta, nechat dodělat v origo servise a nebo to nechat raději udělat od nějaké firmy co se zabývá nalepováním fólií??? Chtěl bych to přesně jako originál... Díky za názory... Martin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, záleží na tobě jak hodně chceš aby to bylo proti sluníčku a jak hodně chceš, aby bylo do auta vidět.
Já toto řešil folií. Pro někoho to nemusí být košér, chápu, ale mě to 100% vyhovuje.

mrkni ke konci topicu, jsou tam foto 

 

http://forum.skodahome.cz/topic/123793-dod%C4%9Bl%C3%A1n%C3%AD-vysouvac%C3%ADch-clon-proti-slunci-na-zadn%C3%ADch-dve%C5%99%C3%ADch/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

]Ahoj mám SII a na autě je mame všechno jak zaclonky tak origo sunsen posleze doplněn foliema. zadni dvere komplet+zadni okno propustnost 20% predni dvere 80% propustnost vse funguje naprosto normalne jak zrcatko tak automaticke svetla. Nemam pocit ze by to svitlo nak drive ze je v aute tma. 

post-86761-0-83411200-1410280254_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Díval jsem se na to do nějakých ceníků, co mám (ale jen na FL).

 

Já to tak mám také a nepřijde mi to nějak nepohledné. Podle mě to také víc cloní, sun set totiž není příliš zatmavený. Brácha si na combi s SS dokonce clony ještě dokupoval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...