Přejít na obsah

Autorizovaný servis - vlastní olej, ano či ne?


rakula

Doporučené příspěvky

Vis jakej je jeste rozdil mezi Cechem a Nemcem? Pred casem v Nemecku zdrazili maslo o 20 centu a okamzite se prestalo prodavat a museli ho za cas zase zlevnit. Ne jako v Cechach kde ti ho zdrazi o 5 korun ale kdy pak na nej nekde daji akci o 2kc levnejsi Cesi se muzou posrat. S Cechy pak kazdy zameta jak chce pac v CR neni pro Skodu v podstate konkurence. A vy pokud se vam zamlouva platit x nasobne drazsi olej na zaklade "sily" fajn, pak se ale nikdy nic nezmeni.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedas 2x tolik, ale 4x tolik. Myslim si ale ze vice jde o to ze ty k nim musis a oni toho zneuzivaji. Tady nefunguje nabidka poptavky nabidky jako v tech pripadech co popisujes. Jdu do hospody fajn zjistim ze maji pivo za 100kc, fajn uz tam priste nepujdu, pujdu jinam.

A jsi v Cechach bohuzel, kde vetsina lidi si i toho posranyho Rapida koupi za nejakych 24 platu. Ne v Nemecku kde si ho koupi za 5. Pritom v nemeckych servisech jsou ceny temer stejne. Prace o malinko drazsi, material levnejsi. Jinej pristup k zakaznikovi co se teklamaci tyce, tady si vse musis s SA vybojovat, psat dopisy apod.

 

Zkus se prohrabat příspěvky výš a psal jsem, že servis Ti, ovšem jak který samozřejmě, má možnost nabídnout náhradní řešení i co se týče ústupku na ceně za materiál-olej.A k reklamacím a spol.Nemusíš si u Š-A nic vybojovat. Tam Tě odkáží na Tvůj servis, který je ve vztahu přímém vůči konečnému zákazníkovi. Š-A mu vůz prodala a tím její vztah k autu skončil. Oni si pouze na základě reklamací vyžadují náhradu od Š-A, se kterou mají vazbu oni. NE TY !! A věřte, že se i Š-A při větších rozsazích prací na motoru, např., sakra brání a nejen při vlastním materiálu jde na rozbory jak olej tak i benzín.

Editováno: , autor: KubinoPv
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby lidi nevozili ve vetsine svuj olej, tak by taky nestal v servisu tolik co ted. To sockovani nas proste znici, hnusny zradlo, nekvalitni auta a vubec vsechno, zanik podniku, ale duchodci a spol budou spokpjeni. Chudak pak clovek, kterej chce jenom nejakou poctivou vec za umernou cenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlastní olej to je největší projev duševní narušenosti. Asi jako hodit v hospodě na stůl svoje maso a chtít z toho udělat oběd pouze za cenu práce. Klidně zaplatím za olej v době záruky jednou tolik, kupoval jsem funglovku, takže jsem s tím počítal. Ale jak to tak čtu, tak většina majitelů nejlevnějších na auta šetřila celej život a teď pěkně sockojou a chcou olej zadarmo a v záruce řešit pi.oviny. Chjo, být Čech je fakt pro ostudu.

Řeší vůbec někdo něco jinýho než debilní peníze? Mně se zdá, že ani ne. Jdu s rodinou do ZOO a jned u pokadny prostě lidi řeší kolik za to dají a počítají kolik ještě dají za oběd, v hospodě zase komentáře na ceny a výběr toho neljevnějšího a takhle to je všude kolem a pěkně mě to štve. To jsou všechno chudáci...

vormene,a nebude to nahodou tím jake tady máme platy a ekonomiku celkově?Jako popravdě neznam nikoho v mem okoli kdo by nechtěl na něčem ušetřit a nesrovnaval ceny.Duševně narušene jsou autorizovane servisy Škoda s jejich nesmyslně posazenymi cenami za olej a jine díly.A to už nemluvim o "kvalitě" kterou mnohdy odvaději.Mam znameho co kdysi dělal v autorizaku-ted ma svoji dílnu,svuj klid a ma spousty zakazníku-děla kvalitně,neojebava to-přesto neni drahy-čim to asi je????.A ten mi řekl jak to tam chodi.Možna by jses divil co se skryva za naleštěnym autosalonem....A pokud ty chceš dobrovolně rozhazovat peníze tak to dělej,nikdo ti branit zajiste nebude.Duchodce si neber laskavě do huby mnohdy cely život dřeli ted maji třeba 9 tis duchod-tak si zkus s timhle vyskakovat...

Editováno: , autor: bitttpower
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlastní olej to je největší projev duševní narušenosti. Asi jako hodit v hospodě na stůl svoje maso a chtít z toho udělat oběd pouze za cenu práce. Klidně zaplatím za olej v době záruky jednou tolik, kupoval jsem funglovku, takže jsem s tím počítal. Ale jak to tak čtu, tak většina majitelů nejlevnějších na auta šetřila celej život a teď pěkně sockojou a chcou olej zadarmo a v záruce řešit pi.oviny. Chjo, být Čech je fakt pro ostudu.

Řeší vůbec někdo něco jinýho než debilní peníze? Mně se zdá, že ani ne. Jdu s rodinou do ZOO a jned u pokadny prostě lidi řeší kolik za to dají a počítají kolik ještě dají za oběd, v hospodě zase komentáře na ceny a výběr toho neljevnějšího a takhle to je všude kolem a pěkně mě to štve. To jsou všechno chudáci...

sorry, ale podle mě si nalil hodně oleje do ohně, tohle nemůžeš fakt srovnávat.

 

Chtěl jsem se rozepsat, ael udělám to jinak a myslím, že to bude dost vystižné...

 

Pokud bych se řídil tvým myšlením ( a promiň za ten výraz úplně stupidním ), tak kdybych si chtěl jít nechat vyměnit zimní kola, tak bych je musel koupit v pneuservisu. Děláš to tak  ? určitě ne, tak shut up!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus se prohrabat příspěvky výš a psal jsem, že servis Ti, ovšem jak který samozřejmě, má možnost nabídnout náhradní řešení i co se týče ústupku na ceně za materiál-olej.A k reklamacím a spol.Nemusíš si u Š-A nic vybojovat. Tam Tě odkáží na Tvůj servis, který je ve vztahu přímém vůči konečnému zákazníkovi. Š-A mu vůz prodala a tím její vztah k autu skončil. Oni si pouze na základě reklamací vyžadují náhradu od Š-A, se kterou mají vazbu oni. NE TY !! A věřte, že se i Š-A při větších rozsazích prací na motoru, např., sakra brání a nejen při vlastním materiálu jde na rozbory jak olej tak i benzín.

A ja vyse zase psal, ze jim ns nahradni reseni seru, abych se doprosoval levnejsiho oleje a oni mi laskyplne dali 100kc slevu na litru. Jinde viz ford ti daji rovnou normalni cenu. Je videt ze jeste moc s reklamacema zkusenost nemas. Servis bez souhlasu SA nevymeni ani sroubek v ramci zaruky. Viz. silentblok ktery jsem se servisem resil 3 mesice a dopisovani primo az s SA pomohlo aby mi ten zkurvenej silentblok za ten spravnej vymenili. Plno casu a projeteho benzinu. Posledni reklamace vytahovani a parani ok pruvlaku pro tyce hlavove operky. Servis rekl jasna vymena ze nic jineho nepomuze. SA odpoved pro servis, calouneni presatte vymena nepovolena. Servis presadil a za 3 dny to bylo stejne jako pred tim . Dalsi 14 dni jsem domlouval nahradni termin zase projetej benzin a cas tentokrat to SA uznala. Ale moje starosti s tim SA opet nesere. Takhle bych mohl pokracovat jeste dlouho.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten pneuservis je neco jinýho. Já jsem psal o výměně oleje v záruce. S tím přece musíte počítat, že v záruce bude olej stát víc, ale pokud je záruka 2 roky, tak se to přece dá přežít ne? Nebo jestli ta ušetřená tisícovla stojí za tu trapnost, udělat ze sebe v servisu tragéda a pak se příp. dohadovat při případné poruše motoru, to přece ne. Já mám záruku 4 roky a po tu dobu výměnu prostě neřeším a po záruce se uvidí. Pneu klidně koupím v pneuservisu, už jsem taky několikrát udělal, jenomže je můžu koupit kde chci, protože to nemá vliv na záruku na nový auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ti zase něco nakukali v servise ne? olej si můžeš donést svůj, můžeš si ho koupit kde chceš. ša servisi nemůžou ze sebe dělat monopol na oleje, proto existují VW normy, aby sis podle ní koupil kdekoliv jinde olej a ša na to nemůže nic říct, protože ty normy schválili oni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Usetrene min. 2 tis. abych te opravil v pripade LL. Ano a me ty 2tis za to stoji. Protoze nerostou na strome a 2 tis uz alespon pro me neni malo. Ty 2 tis muzu pak klidne z casti i v tom autorizaku utratit jinak jak jsem sam udelal. Dezinfekce klimy atd.

Vicemene chapu tvuj nazor , ale sam mam jinej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a teď mi řekni jediný důvod, proč by měl olej v záruce stát víc, než mimo záruku...

 

a pneuservis není něco jiného a pokud ano, neházej sem příklad s přinesením masa, protože to je úplně to samé.

( víš, ono je i zcela běžné, že se domluvíš s restaurací a udělají ti tvoje maso - např. při grilování, zabijačce apod. )

 

PS: nadáváš na čechy, ale například němci jsou v šetření ještě větší blázni než my...

Editováno: , autor: Rypicong
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Usetrene min. 2 tis. abych te opravil v pripade LL. Ano a me ty 2tis za to stoji. Protoze nerostou na strome a 2 tis uz alespon pro me neni malo. Ty 2 tis muzu pak klidne z casti i v tom autorizaku utratit jinak jak jsem sam udelal. Dezinfekce klimy atd.

Vicemene chapu tvuj nazor , ale sam mam jinej.

přesně tak, máme Rapida, což je pořizovací cenou a povahou auta prostě levný auto, na západě by se dalo říct pro socky. Kdybych měl BMW nebo Mercedes, pak bych se styděl, nyní ne a uštřených 2tis mě za to stojí, protože už při koupi auta jsem otáčel každou tisícovku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ty ses zase druhej extrem nechat se dobrovolne odrbat od servisu a koupit od nich totoznej olej s 3 nasobnou prirazkou taky neni uplne idealni...

Nemci vedi ze rozhazovanim se clovek zajistenej fakt nestane a proto jsou na tom o tolik lip nez zbytek Evropy

Editováno: , autor: oneb1t
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky nejsu nadšenej z té ceny oleje, ale prostě je to tak, patří to k funglovce. V hospodě taky platíte za pivo jednou tolik než v obchodě a nikdo ani necekne, stejně tak je to s tím olejem. Nosit vlastní olej je jako ožrat se z lahváčů doma u televize :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je jenom o přístupu, já až pojedu na prvním výměnu, tak u té výměny budu stát a budu jim čumět na ruce, stejně, jako bych to udělal v neznačkovém...

 

Pantáta třeba nechával servisovat Fabii jak v záruce, tak pozáruce v autorizáku a upřímně, ani bych se nedivil, kdyby něměnili ani olej, když jsem pak to auto prolejzal co vše je/není...

Editováno: , autor: Rypicong
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V autorizáku se může stát úplně všechno - mně kdysi například při výměně chladící kapaliny jaksi mechanik opomenul tuto nalít... Tož asi tak. Nicméně se to tady točí stále dokola a utíká od tématu, což je koupě Rapidu. Takl bych prosil o ukončení této debaty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...