Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

krkman

E-shop autokozmetiky

Doporučené příspěvky

To som videl, len 3 hodnotenia, preto sa pýtam tu. Ale už som objednal za cca 70€, tak uvidíme :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Neviem kde to napisat, snad sem...

Ake mate osvedcene znacky autokozmetiky?

Zaujima ma hlavne autokozmetika do interieru, na osetrenie plastov atd.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ještě si dovolím přidat http://www.vlesku.cz , kde prodávají a zároveň testují jednotlivé produkty.

Nabízí klasické značky, ale i novinky v detailing světě.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Na Slovensku sa dnes už dá kúpiť takmer každá značka autokozmetiky, stačí iba zadať názov do Googla (s parametrom site:sk), a vyhodí to eshop. Problémom je skôr nájsť nejaké dobré fórum v našich končinách, kde sa nepreferuje iba pár značiek a zároveň tam je aj dostatok diskutérov. Na druhej strane ale ak to s detailingom nechceme preháňať, tak stačí nejaká základná až stredná rada z nejakej overenej značky, a výsledok bude viac než dobrý. Samozrejme pri detailingu každý správny detailér chce dosiahnuť maximum, ale po určitej úrovni to sú už peniaze vyhadzované von oknom, lebo vosk za 150 € asi je lepší ako ten za 25 €, ale určite nie šesťnásobne. Treba si tiež uvedomiť, že aká je hodnota daného vozidla, koľko času tomu treba venovať a nakoniec ako dlho to má účinok, ak napr. na druhý deň naprší, alebo niekoľko hodín čistené disky sú po jednom intenzívnejšom brzdení celé sú zase od brzdného prachu.
    Ja som na detailing a rôzne prípravky utratil už dosť veľa peňazí, tak trochu viem o čom je reč. Teraz už idem smerom, že hľadám výrobky s najlepším pomerom ceny, veľkosti balenia a kvality.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se