Přejít na obsah

Gumové koberce


LiverHIKE

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Sice je nemam, ale dle obrazku, ti bude stejne kapat z nohy na plynu bordel, nemluve o tom ze nemaji zadnou ochranu na odkladaci prostor pro nohu na leve strane!

 

Takřka ideální má Woody na první straně, ale pořád tam chybí řádně zabezpečit prostor pod plynem...

Editováno: , autor: Hanysek Kocich
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
V 15. 1. 2017 at 10:52, 38501 napsal:

Ono kvůli té bouli pod plynovým pedálem nejde nic moc vymyslet. Nechal jsem si udělat textilní koberečky o kousek delší, ale ta boule se musela obejít, a tak to vypadá divně.

 

 

vyzera to super.. kde si si to nechal urobit a co to stalo? chceli od Teba aj nejaky vzor? rad by som nieco podobne, pretoze teraz v zime mam s origo gumami v aute fakt brajgel, a mozem aj tie gumy vysypavat, stale sa to vrati tam,, kde nedosahuju..

 

 

 

2017-01-17 07.22.37.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Peto29 napsal:

 

vyzera to super.. kde si si to nechal urobit a co to stalo? chceli od Teba aj nejaky vzor? rad by som nieco podobne, pretoze teraz v zime mam s origo gumami v aute fakt brajgel, a mozem aj tie gumy vysypavat, stale sa to vrati tam,, kde nedosahuju..

 

 

 

2017-01-17 07.22.37.jpg

Koberce dělali v AZauto s.r.o. (www.azauto.cz´). Jen přední koberečky 593,- Kč. Materiál Elegant tmavě šedý. Měl jsem pouze požadavek na prodloužené koberce. Pokud ti pomůže....byla to objednávka 1/53 z počátku ledna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Měl bych dotaz na majitele originálních gumových rohoží 5JB061550 jak si stojí co se týče výdrže?

V našem autě po 7t km a 14ti měsících jsou již v místě paty dosti opotřebované. Nemá někdo zkušenost s novější variantou https://www.obautodily.cz/skoda-rapid-predni-celorocni-ochranne-interierove-koberce-original-2-ks-10669cz1507/ ?

Kdybych nevěděl jak to v autosalonu dopadne, měl bych chuť to jít reklamovat - podobné opotřebení jsem zaznamenal u VW až po 250t km! :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ty gumové vozil cca 2 měsíce a pak koupil origo textilní. Gumové jsem chtěl prodat jako "nové", ovšem po bližším zkoumání byla u řidiče už viditelně ošoupené místo od paty. Tak to teď mám v autě jen přes prosinec-únor a pak zase textilní. Ty pazvuky při mokré podrážce boty se nedají poslouchat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎10‎.‎2‎.‎2018 na 10:33, Woody napsal:

Ono to bude taky rozdil kde je to najeto. Při vystupování a nastupování po 5 kilometrech budou víc opotřebované než při vystupování po 100 km.

Já mám neorigo a po 40tis. Km skoro prodřené.

Koberce dostávají zátěž i při samotné jízdě zadní hranou boty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 10 měsíců později...

Není to gumovej koberec ale lišta. Při brouzdání na allíku jsem narazil na tuto lištu a protože už mi jednou na HR dálnici zmizel lístek mezi přistrojovkou a čelním sklem, tak jsem ji objednal. Až dorazí tak namontuju a dám vědět. 

 

https://www.aliexpress.com/item/Car-Stickers-Dashboard-Sealing-Strips-goods-For-Mazda-Ford-Toyota-BMW-Audi-Hyundai-KIA-LADA-Universal/32897459853.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.3e9f4c4dRI2LNH

Editováno: , autor: Ka.S
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...