Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Doporučené příspěvky

Díky tohle přesně potřebuji. Junior sedí uprostřed a to místo pod nohama vypadá často špatně

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Sice je nemam, ale dle obrazku, ti bude stejne kapat z nohy na plynu bordel, nemluve o tom ze nemaji zadnou ochranu na odkladaci prostor pro nohu na leve strane!

Takřka ideální má Woody na první straně, ale pořád tam chybí řádně zabezpečit prostor pod plynem...

Editováno na Hanysek Kocich

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pod plynem je to naprd, ale to musím vyřešit nějak jinak. levou noho mám normálně na podlaze, takže mě ten "nášlap" chybět nebude.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já to vyřešil dvěma kousky gumy na které jsem nalepil zespodu suchý zip. Jeden kousek mám jako nášlap na podběhu a druhý pod pedálama.

Případná voda s bordelem steče až na ten spodní original.

Sice to není žádná hitparáda ale je to funkční. :kol-48:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Gumové koberce z Autokelly o 6 cm delší než origo,akorát u plynu by to chtělo delší ale spokojenost.

IMG_20160913_092529.jpg

Editováno na Kladivo

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ono kvůli té bouli pod plynovým pedálem nejde nic moc vymyslet. Nechal jsem si udělat textilní koberečky o kousek delší, ale ta boule se musela obejít, a tak to vypadá divně.

IMG_20170111_185936_1.jpg

IMG_20170111_185949_1.jpg

• Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    V 15. 1. 2017 at 10:52, 38501 napsal:

Ono kvůli té bouli pod plynovým pedálem nejde nic moc vymyslet. Nechal jsem si udělat textilní koberečky o kousek delší, ale ta boule se musela obejít, a tak to vypadá divně.

vyzera to super.. kde si si to nechal urobit a co to stalo? chceli od Teba aj nejaky vzor? rad by som nieco podobne, pretoze teraz v zime mam s origo gumami v aute fakt brajgel, a mozem aj tie gumy vysypavat, stale sa to vrati tam,, kde nedosahuju..

2017-01-17 07.22.37.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    před 6 hodinami, Peto29 napsal:

vyzera to super.. kde si si to nechal urobit a co to stalo? chceli od Teba aj nejaky vzor? rad by som nieco podobne, pretoze teraz v zime mam s origo gumami v aute fakt brajgel, a mozem aj tie gumy vysypavat, stale sa to vrati tam,, kde nedosahuju..

2017-01-17 07.22.37.jpg

Koberce dělali v AZauto s.r.o. (www.azauto.cz´). Jen přední koberečky 593,- Kč. Materiál Elegant tmavě šedý. Měl jsem pouze požadavek na prodloužené koberce. Pokud ti pomůže....byla to objednávka 1/53 z počátku ledna.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Měl bych dotaz na majitele originálních gumových rohoží 5JB061550 jak si stojí co se týče výdrže?

V našem autě po 7t km a 14ti měsících jsou již v místě paty dosti opotřebované. Nemá někdo zkušenost s novější variantou https://www.obautodily.cz/skoda-rapid-predni-celorocni-ochranne-interierove-koberce-original-2-ks-10669cz1507/ ?

Kdybych nevěděl jak to v autosalonu dopadne, měl bych chuť to jít reklamovat - podobné opotřebení jsem zaznamenal u VW až po 250t km! :(

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ano i tuto statistiku sleduji :) foto na mých stránkách str.5, ne origo vydržely 3 roky a cca 70.000 km, origo tam budu mít 2 roky a 40.000 km a jsou v pořádku.  

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ono to bude taky rozdil kde je to najeto. Při vystupování a nastupování po 5 kilometrech budou víc opotřebované než při vystupování po 100 km.

Já mám neorigo a po 40tis. Km skoro prodřené.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

přesně tak, záleží na hodně věcech, jak často člověk uklízí, jak často vystupuje, kde parkuje apod. 

Já měl po 3 letech, minimálního úklidu a denního ježdění vidět ošoupané části, ale nic hroznýho.

5 let dají cajk

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

V porovnání s Octavií při stejném užívání (stejná váha, stejná velikost i druh boty), tak prostě ten Rapid má podřadnější tu gumu co se snáze ušoupe :(

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já ty gumové vozil cca 2 měsíce a pak koupil origo textilní. Gumové jsem chtěl prodat jako "nové", ovšem po bližším zkoumání byla u řidiče už viditelně ošoupené místo od paty. Tak to teď mám v autě jen přes prosinec-únor a pak zase textilní. Ty pazvuky při mokré podrážce boty se nedají poslouchat.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    V ‎10‎.‎2‎.‎2018 na 10:33, Woody napsal:

Ono to bude taky rozdil kde je to najeto. Při vystupování a nastupování po 5 kilometrech budou víc opotřebované než při vystupování po 100 km.

Já mám neorigo a po 40tis. Km skoro prodřené.

Koberce dostávají zátěž i při samotné jízdě zadní hranou boty.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Origos priblble kratké, kterej expert to projektoval? Prodloužil jsem podlepením. Odkládací koberec na nohu jsem také vlepil. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Není to gumovej koberec ale lišta. Při brouzdání na allíku jsem narazil na tuto lištu a protože už mi jednou na HR dálnici zmizel lístek mezi přistrojovkou a čelním sklem, tak jsem ji objednal. Až dorazí tak namontuju a dám vědět. 

https://www.aliexpress.com/item/Car-Stickers-Dashboard-Sealing-Strips-goods-For-Mazda-Ford-Toyota-BMW-Audi-Hyundai-KIA-LADA-Universal/32897459853.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.3e9f4c4dRI2LNH

Editováno na Ka.S

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se