Přejít na obsah

Kolísání otáček


Petr14715

Doporučené příspěvky

Mám škoda octavia 1.6 55kW, AEE, rv 1997.

Po nastartování motor běží asi 10 sekund a pak chcípne ale když se zahřeje tak už nechcípne. Měnil jsem škrtící klapku byla nastavena přes vag. Vag ukazuje slabý signál k lamba sonda. Mám těsnění pod škrtící klapku ale asi bude ztvrdle, po šlápnutí na plyn lze slišet jako by se pod klapkou nasával vzduch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Mám škoda octavia 1.6 55kW, AEE, rv 1997.

Po nastartování motor běží asi 10 sekund a pak chcípne ale když se zahřeje tak už nechcípne. Měnil jsem škrtící klapku byla nastavena přes vag. Vag ukazuje slabý signál k lamba sonda. Mám těsnění pod škrtící klapku ale asi bude ztvrdle, po šlápnutí na plyn lze slišet jako by se pod klapkou nasával vzduch.

Ahoj mám ten stejný problém slyším taky jak se nasává pod klapkou vzduch.Bylo to tím těsněním? Díky za odpověd.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Čus,mám OCT I 1,6 55kW r.v.99 občas se po příjezdu stane,že začnou kolísat volnoběžné otáčky a motor má takovej houpavej bublavej zvuk,trvá to třeba 5 max 10  vteřin a pak běží jak hodinky.Poprvé se mi to stalo,když jsem měl auto půl roku,před šesti lety.Od tý doby to udělá třeba 3x za pul roku.Za těch šest let sem najel 50 tis bez nejmenšího problému,motor má pravidelnej tichej chod,ale s touhle vyjímkou.Vždy mi to udělá v okamžiku,kdy od někud přijedu a než otevřu vrata od garáže,při vyřazení za jízdy,nebo na křižovatce jsem to nezaznamenal nikdy. Ví někdo,co by to mohlo být a jestli má cenu to řešit? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...