Jump to content

Kdo už měl nehodu s Rapidem?


vikyviky

Recommended Posts

V kvetnu.. 

~2 tydny oprava kdy to vyklepavali na stolici a davali dohromady, udajne se jim malem nepovedlo srovnat karoserii. Po sundani svetlometu to je dost videt jak je to davane odhromady, z venku poznat nic ale neni.

 

 

10252106_10203818157084179_2111494661557

Edited by M_ike
  • Líbí se mi 1
Link to comment
Share on other sites

Tak já taky, když už se někdo "pochlubil" , minulý tyden jsem jel z holešova do ovy po dalnici a bum divoké prase si to hoplo přez svodidla přímo před auto :( rana jak z děla oba airbegy venku napinače pasu taky - odnesl to hlavně levý předek auta - světlo, maska, narazník, zpěra, ohnuta šavle, chladič klimy, chladič "vody" , blatník,kapota,  jednotka serva , baterka , prasklá převodovka , ohnutá polosa , kus dvěří řidiče , a balast kolem , a taky plasty co jsou pod autem jelikož jsem ho asi musle přejet i levou stranou :( . Tohle je víčet co se sepsal v servisu při zběžné prohlidce , ale podle mého toho bude více až se to rozebere :( odhad škody v servisu +- 200 tisic  . Prase  bylo bez bot  tak že nepřežilo  :kol-26:  , nevic když jsem pak až byly na místě fizly šel podívat po praseti mnělo jen tři nohy :kol-32: , nevěříl jsme že divoké prase skáče tak vysoko , ale policista říkal že ano  že je to běžné a dodal že jsou namakané :kol-31:

 

Teadka už si z toho dělám srandu , ale malem jsem v autě seděl na hromadě hoven jak se to stalo

 

Jsem zvědavý jak se k tomu postavi pojištovna havarijka byla + GAB tak snad zaplati všecko co mají

 

jsme připraven na sprda :) co tu tedka nastane

Link to comment
Share on other sites

Juraj07 dik

 

Fotky nemám nebyl jak si čas fotit :-/ jezdilo tam hodně poláku spěchajících domu z rakouska , a každý to valil jak umněl , tak jsme mněl co dělat aby něž přijedou fizly , někdo nevletěl do auta co stalo přez dva pruhy , mněl jsem v autě 3 trouhelníky ani jeden nepřežil do příjezdu policie hasiču atd :kol-26: , abych řekl pravdu jen jediné auto zastavilo jestli nepotřebujeme pomoct a to polák ! mněl starší auto , jinak na to kašlaly :(  a dost jich i když už bylo místo nehody obestavěno kužely z majáky proletělo  těsně kolem jako hovado .

 

 Nikomu se nic nestalo tedy lidem , nedošlo k řetězové havarce ke které nebylo daleko , jediní dva co to odnesly bylo prase a rapid no , prasat je dost aspon podle mislivcu , auto se koupí další :)

 

Jediné co mně štve že ten pudr nebo čím to jsou vlastně ty airbegy posypány mám ještě tedka v nose :kol-73:

 

přikládám mapu "pro potencionalní pytláky"  kde je největší šance trefit zvěř

 

http://girosaf.cdvinfo.cz/file/mapa-dopravni-nehody-srazky-se-zveri-predni-cast/

 

juraj07 co pak máš zajem o vrak ? :kol-28:  moc použítelného toho nezbylo :kol-32:

Edited by vikyviky
Link to comment
Share on other sites

Jestli máš GAP, tak to bude OK. Kamarádovi nabourala 2 roky starou Octavii II sestra, když jela ze svatby.. Něco ji taky skočilo do cesty a ona to strhla, takže auto omlacené ze  všech stran, udajně 2 kotrmelce přes střechu, taky všechny airbagy venku, no ji se nic nestalo... Nakonec to dopadlo tak, že dostali peníze a koupili si za to novou Octavii II akorád už facelift a s trochu lepší výbavou, protože Octavie tehdy dost zlevnili... A podle toho co říkal, tak dostali kupní cenu zničeného auta.

Link to comment
Share on other sites

Tak že totálka se nekoná , byl se na to podívat člověk z pojištovny , odhadl cenu opravy na 205 tisíc :kol-32:  a auto se bude opravovat , tak nevím nejsme pojištovák ale pokud nové auto stalo po slevě 301 tisic a oprava výjde na 205 tisíc , otázke je jestli se to rentuje ? podle mně nemužou vědět bez rozebrání a daní nových dílu kolik to vlastně bude stát ? nebo se pletu ? (nikdo nemá rentgenové oči )

 

Ano a GAP mám

 

oneb1t : ano tohle je běžná praxe bohužel , ale pokud člověk není uplný id*ot , tak bud to pozná ,nebo si sebou vezme někoho kdo z auty dělá a pozná to

Edited by vikyviky
Link to comment
Share on other sites

Mám dotaz na zdejší mechniky , zadupl jsem brzdy v rochlosti +- 130 kmh bez spojky , mám nechat skotrolovat nebo vymněnit rozvodový řetěz ? přeci jenom to "šlo na ABS" a motor vlastně stál takže musel dostávat "kopance"

 

Co pak nikdo další netuknul rapida ? pište :kol-28:

Edited by vikyviky
Link to comment
Share on other sites

205 tis ? to nevím jak to počítal, já trefil auto s první Fabií

 

nutná výměna kapoty, 1x blatník,  světel, masky, airbagu řidiče, ŘJ airbagu, držák ventilátoru, mlhovka, srovnání trošku nosníků co drží výztuhu nárazníku, podběhy. Tohle bylo oceněno na 73tis ( cena auta cca 60tis ) - vyhlášená totálka.

 

Ve své podstatě to byl ťukanec, protože jsem normálně mohl odjet, chladič a motor nebyl vůbec zasažený

 

Ale když to porovnám s tím co ty všechno jsi měl v prdeli a co já, tak 200 mi přijde nějak málo a asi měla být vyhlášená totálka...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

Mno tak to tu oživíme ne :)

 

Tak dneska další křapka nedal mi přednost , černý peugeotem 206 vyjel ze stopky a přez dvě bilé čary . vice asi nemám cenu komentovat

Snad jen to že ten klučina co řidil peugeote mněl řidičák od ledna toho to roku , a udělal zakladní chybu nepodíval se do leva jestli něco nejede :( a bohuže jelo (ja) :kol-34:

 

 

Na žadné fotce nejsem já , tak si nemusíte lamat hlavinky :kol-31:

post-85117-0-89408700-1429137251_thumb.j

post-85117-0-41339200-1429137321_thumb.j

post-85117-0-78190200-1429137372_thumb.j

post-85117-0-56898300-1429137428_thumb.j

post-85117-0-13055300-1429137483_thumb.j

Edited by vikyviky
Link to comment
Share on other sites

Ano to se vyklepe a prodá jako nikdy nebouráno :kol-28::kol-138:  co pak máš zajem ?

Si tak říkám že si najk začínám zvykat bourat z rapidem :) asi by mi to chybělo :kol-135:

 

No tak cena opravy od nehody z kancem byla +- 200 tisic , jsem zvědavy kolik bude cena za tuto opravu :kol-32:

 

Tentokrát to navíc odnesl motor pohledově to co je vidět po přizvednutí kapoty , pravá šavle je vražená do rozvodu motoru  , alternátor je rozdrcený - klimá kompresor rozdrcený - držák na kterém je altík olejový filtr a chladič oleje je vražený do motoru - katalizátor je rozmáčkly o motor a vyfukový svod taky - a serepetičky kolem , dale to co je vidět na foto

Edited by vikyviky
Link to comment
Share on other sites

Ripicong : auto je psane na mně , ale je na uvěr u škofinu ,takže vinkulace od pojištovny pujde ve prospěch škofinu :( a já prodělám co jsem dosud zaplatil za auto :kol-25: max mi možná něco škofin vratí "zaleží kolik zaplati pojištovna to kluka " pak se max mužu soudit z viníkem nehody a nebo z pojištovnou že daly malo a ja chci více , potáhne se to léta , výsledek nejistý

 

Po zvednutí auta na zvedák : pravé kolo uražené na naboji - poloosa je ohlá - šasi ohle - podlaha ve předu je schrnutá - vana motru uražená ze předu jako by odchliplá -a serepitečky ze spodu auta

 

Jo malém bych za pomněl odhad škody na autě technikem v servisu 350 tisic od pohledu "prohlidky auta "

 

 

Co pak  "kamenovaní" se nekoná ? to se tedy divím :kol-32::kol-147:

Edited by vikyviky
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...