Přejít na obsah

Kdo už měl nehodu s Rapidem?


vikyviky

Doporučené příspěvky

@brrrrm To si piš, že při pohledu na něj zabolelo u srdce. Prakticky první nové auto v rodině, pečlivě vyladíš konfiguraci na objednávku, a za půl roku tohle. Ale samozřejmě jsem hlavně rád, že se nikomu nic nestalo.

 

Front Assistant taky nepřítomen. Stěrače nejsou v servisní poloze, ale zasekly se o držák kapoty zabořený do skla. Podle mě se spíše zapnuly vlivem síly nárazu, i autoklima byla rozhozená.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dá se udělat spousta věcí, může taky před každou křižovatkou zastavit, nebo jako dříve může běžet před autem sluha s praporkem... Tady byla základní chyba v tom, že ten s Fábií vůbec nevyužil ten odbočovací pruh a tedy přes auta co stála v křižovatce neviděl přijíždějící auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Martab napsal:

Dá se udělat spousta věcí, může taky před každou křižovatkou zastavit, nebo jako dříve může běžet před autem sluha s praporkem... Tady byla základní chyba v tom, že ten s Fábií vůbec nevyužil ten odbočovací pruh a tedy přes auta co stála v křižovatce neviděl přijíždějící auto.

nebo taky jít pěšky, nebo raději nikam nejít.. já říkám co jde v rámci možnosti, zpomalit v nepřehledném míste o 5-10km/h kolikrát může stačit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, RadekFM napsal:

Možná bys neměl tak letět přes křižovatku když je plná aut, i když jsi na hlavní. 

Jel jsem povolených 70, křižovatka se nachází mimo obec a navazuje na rychlostní silnici. Jet o 5-10 km/h pomaleji by nehodě nezabránilo, pán odbočoval na poslední chvíli z průběžného pruhu a vůbec nečuměl na cestu, ani se nepokusil nehodě zabránit. Samozřejmě, že teď jsem na každé křižovatce vyjukaný, brzdím a dávám si na ostatní pozor, jezdím defenzivněji. Ale před měsícem jsem byl prostě mladý řidič, který něco takového absolutně nečeká. A se svými 70 km/h v křižovatkách jsem i tak byl brzdou provozu.

 

před 10 hodinami, Atrani napsal:

Twisted: škoda pěkného Rapida, jen mě udivuje, že se tohle opravuje. Měl si GAP?

 

Auto je samozřejmě odepsané a prodalo se v aukci jako vrak, ale opravit se dá všechno. Jiná věc je, jak ta oprava s vidinou zisku proběhne. A pak si kupujte ojetinu, byť prakticky novou. :mellow: GAP nebyl, ale protože auto mělo sotva půl roku, pojistné plnění paradoxně přesáhlo kupní cenu. 

Editováno: , autor: Twisted
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

V tomto případě to policie uzavřela i bez záznamu, protože všechny okolnosti hovořily v můj prospěch (přiznání, svědci, místo častých nehod). Jen ještě čekám, jestli přijde předvolání na dopravní úřad. Ale určitě mohlo být i hůř a pak než se s někým dohadovat, stačí ukázat kameru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Chudák kdo to koupí, že by to bylo opraveno dobře bych netvrdil, chybí pravý podběh, lišty chrom u mlhovek, to svědčí, že se při opravě šetřilo, na živo bych to vidět nechtěl, už jen to , že někdo dovolí aby to mohlo jít znovu do provozu, deformační zóny  už nikdy nebudou jako původní.

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...