vikyviky

Kdo už měl nehodu s Rapidem?

Doporučené příspěvky

@brrrrm To si piš, že při pohledu na něj zabolelo u srdce. Prakticky první nové auto v rodině, pečlivě vyladíš konfiguraci na objednávku, a za půl roku tohle. Ale samozřejmě jsem hlavně rád, že se nikomu nic nestalo.

Front Assistant taky nepřítomen. Stěrače nejsou v servisní poloze, ale zasekly se o držák kapoty zabořený do skla. Podle mě se spíše zapnuly vlivem síly nárazu, i autoklima byla rozhozená.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Hmmm.. teraz som si spomenul na mechanizmus stieračov.. v tvojom prípade asi došlo k jeho deformácii a vplyvom toho vybehli hore akoby do servisnej polohy. 

2017-09-29 16.56.39-2.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Auto prodáno, má se opravovat. Jestli za půl roku uvidíte v bazaru zánovní Corridu, pozor na ni.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Možná bys neměl tak letět přes křižovatku když je plná aut, i když jsi na hlavní. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dá se udělat spousta věcí, může taky před každou křižovatkou zastavit, nebo jako dříve může běžet před autem sluha s praporkem... Tady byla základní chyba v tom, že ten s Fábií vůbec nevyužil ten odbočovací pruh a tedy přes auta co stála v křižovatce neviděl přijíždějící auto.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

RadekFM: smysl hlavní je, aby nemusel na každé křižovatce brzdit na 30 a dávat si přednost

Twisted: škoda pěkného Rapida, jen mě udivuje, že se tohle opravuje. Měl si GAP?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    před 4 hodinami, Martab napsal:

Dá se udělat spousta věcí, může taky před každou křižovatkou zastavit, nebo jako dříve může běžet před autem sluha s praporkem... Tady byla základní chyba v tom, že ten s Fábií vůbec nevyužil ten odbočovací pruh a tedy přes auta co stála v křižovatce neviděl přijíždějící auto.

nebo taky jít pěšky, nebo raději nikam nejít.. já říkám co jde v rámci možnosti, zpomalit v nepřehledném míste o 5-10km/h kolikrát může stačit

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Vloženo (upraveno )
    před 12 hodinami, RadekFM napsal:

Možná bys neměl tak letět přes křižovatku když je plná aut, i když jsi na hlavní. 

Jel jsem povolených 70, křižovatka se nachází mimo obec a navazuje na rychlostní silnici. Jet o 5-10 km/h pomaleji by nehodě nezabránilo, pán odbočoval na poslední chvíli z průběžného pruhu a vůbec nečuměl na cestu, ani se nepokusil nehodě zabránit. Samozřejmě, že teď jsem na každé křižovatce vyjukaný, brzdím a dávám si na ostatní pozor, jezdím defenzivněji. Ale před měsícem jsem byl prostě mladý řidič, který něco takového absolutně nečeká. A se svými 70 km/h v křižovatkách jsem i tak byl brzdou provozu.

před 10 hodinami, Atrani napsal:

Twisted: škoda pěkného Rapida, jen mě udivuje, že se tohle opravuje. Měl si GAP?

Auto je samozřejmě odepsané a prodalo se v aukci jako vrak, ale opravit se dá všechno. Jiná věc je, jak ta oprava s vidinou zisku proběhne. A pak si kupujte ojetinu, byť prakticky novou. :mellow: GAP nebyl, ale protože auto mělo sotva půl roku, pojistné plnění paradoxně přesáhlo kupní cenu. 

Editováno na Twisted

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se