Jump to content
vikyviky

Kdo už měl nehodu s Rapidem?

Recommended Posts

Tak predpokladám, že VINko sedí.. čiže skôr v tom servise sú ťuklí. Môžeš im poslať to video z predchádzajúcich strán, že ľahké ťuknutie.. :D

Vidím, že v některých případech špatné zkušenosti i v rámci Škoda Plus/Welt Auto jsou ještě slabým odvarem. Je úplně jedno, jestli se spletli nebo ne. Rovná se to podvodu.

@Woody VIN sedí a štítek prodejce taky, takže nějaké kecy o lehkém ťuknutí si mohou strčit rovnou do p...

Edited by Twisted

Krása. Opäť som sa utvrdil v tom, že jediná "istota" je kúpa nového auta. Aj keď ak dôjde k nejakej kolízii na linke tak ho máte opravované ešte v závode. :D

Tak o jednu srnku min. 

70 km/h bez brzdění,  srnka 40 kg

Airbagy chladič OK.  Nárazník, světlo, kapota, blatník KO 

Nov

IMG_20190213_183729.jpg

• Upvote 1

Couval jsem až jsem přibral přívěsný valník za dodávkou. Bílá dodávka a valník s bílou (od vápna) podlahou. Takže jsem se soustředil na dodávku a valník se mi ve zpětném "ztratil".

20190301_105745r.thumb.jpg.8c0183fb099c4d887a6ed89b597b621a.jpg20190301_105736r.thumb.jpg.312898afb46e40ace6694ad2a94256de.jpg

V ‎07‎.‎05‎.‎2018 na 14:16, Twisted napsal:

Avizované video nehody tu. 

Koukám křižovatka u Zábřeha. Bohužel tam přesně tento odbočovací manévr řidičů vidím dost často. Jak letí přes most od kruháku, tak to pak rovnou fiknou doleva na Rovensko, aniž by se zařadili do odbočovacího pruhu a dali přednost a pak brzdí kvůli nim jak splašený celý směr ze sjezdu od Postřelmova. Každopádně v tvém případě je vidět že pán od Vekry jel docela pomalu, takže předpokládám klasická jízda ve služebáku, kdy má myšlenky úplně jinde (ideálně při telefonování, kdy se někým na handsfree řeší nějaký pracovní problém)

• Upvote 2