Přejít na obsah

Tablet místo autorádia ...


Doporučené příspěvky

Tak mám trošku problém se zapojením rádia.Nakonec jsem jsem se rozhodl že rádio bude schované vzadu za tabletem.Nedokážu ho ale přimět k tomu aby se zapínalo při otočení klíčku a vypínalo při vypnutí klíčku takže dnes servis.Nicmeně foto rámečku

post-87935-0-18624600-1415186307_thumb.j

post-87935-0-05489900-1415186338_thumb.j

post-87935-0-19593400-1415186362_thumb.j

post-87935-0-19000100-1415186387_thumb.j

post-87935-0-35038900-1415186422_thumb.j

post-87935-0-12929300-1415186454_thumb.j

První fotka je napájecí modul z 12v na 5v a 3000mah.Rádio bude za tabletem na plechových profilech které jsou dodávány s rámečkem.

Poslední dvě fotky jsou vzhůru nohama sorry.

Editováno: , autor: Hp530
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nad tím jsem nepřemýšlel ale teď určitě nejde.Rádio se zapne zároveň s tabletem a bude fungovat jako zesilovač.Je to pořád jen beta.Nevím jestli bude stíhat dobíjet modul,jestli se nebude rádio přehřívat.Chci zkusit jak to bude celý fungovat a potom uvidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějaky magneticky nebo prostě kryt by nebyl na škodu.Popřemýšlím nad tím.Možná by stačil zadní kryt z jiného tabletu.Ten kryt jakože starý radio je asi už dost proflaklý co?

 

Jak jsem odkazoval tady ... ten ipad ma ale vyhodu, ze ma magnet uz v sobe. 

 

http://www.soundmanca.com/products/ipad-mini-float-mount-kit

Editováno: , autor: skodovak99
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, viem ze sa na tom daju pustat filmy, mp3 mozno navigacia. Ale ake su dalsie pridane hodnoty toho mat v aute tablet? Mozes si cez to pustit klasicke radio? da sa s tym telefonovat? To skodovacke pozadie je iba pozadie alebo je to nejaka skodovacka aplikacia?

Editováno: , autor: pajko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tablet je asus fonepad me371mg.Takže se s ním dá dělat naprosto cokoli.Internet,filmy,mp3,telefonovat,navigace a to jak online tak offline.Kapacita paměti 16gb vnitřni a 64gb karta.Rychlost načítání oproti Kryštofovy se nedá vůbec srovnat.Rozlišení displeye HD.A hlavně za třetinu ceny!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, ze telefonovat by pres nej neslo. Tim myslim, ze tablet pravdepodobne nejde k telefonu pripojit jako HF. (Nebo na to existuje nejaka aplikace?) Zaroven tablety umi v drtive vetsine pripadu vyuzit SIM kartu jen pro data, nikoliv pro hovory. Takze podle me pujde telefonovat jedine pres Skype a podobne aplikace...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...