Přejít na obsah

Tablet místo autorádia ...


Doporučené příspěvky

Jasne, to mi nedoslo a nehledal jsem, co je to za tablet. Bral jsem to obecne... Stejne to ma ale hacek. Musis mit jednu SIM v telefonu a jednu SIM v tabletu. Bud bude mit kazde zarizeni jine telefonni cislo (a to je velmi neprakticke) nebo budou mit stejne telefonni cislo a tim padem musis mit zaple jen jedno zarizeni (lepe receno mit k siti pripojene jen jedno zarizeni). Takze zase celkem neprakticka vec. Pokud se pletu, tak tim lepe. Ale asi je to tak... :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to máš pravdu.Ale já ho nemám na telefonování.Prostě mi to přišlo jako dobrý napad mít v autě tablet.Tak jsem si ho udělal.Má to samozřejmě své mouchy a nedostatky ale ani nejlepší zástavba od škodovky není uplně dokonalá a nevyhovuje každému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to vyznelo tak, ze se mi nezda myslenka tabletu v aute, tak takto jsem to nemyslel. Myslim, ze tablet v aute prinasi spoustu vyhod. At uz je to cenova dostupnost, vykon nebo moznosti pouziti (navigace, prohlizeni webu, maily, YouTube, filmy a hudba libovolneho formatu a urcite spousta dalsich veci). Jen to volani z meho pohledu pokulhava. Navic v pripade MF volantu nebo parkovacich senzoru je jeste problem s propojenim s autem. Jinak je to ale parada a za malo penez hodne muziky (a nejen muziky). :kol-47:

Editováno: , autor: LucasCZE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to přesně jak píšeš má to spoustu nedostatků možná víc než kladů ale zase si myslím že když se do toho zapojí víc lidí a hlavně machři tady z fora tak by se ta myšlenka dala posunout dopředu a třeba jednou.....?Když si vezmeš co v současné době Škoda nabízí a za jaké peníze tak je to možná téma k zamyšlení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekdo by to urcite zvladl dotahnout do konce, otazka je, jestli nekdo z tohoto fora. Prece jen je to forum zamerene na auta, ne na elektroniku a IT. Nejaky nastrel napojeni tabletu na CAN jsem daval uz na prvni strance tohoto vlakna. Mozna uz dokonce nejake hotove/vymyslene reseni existuje. Chtelo by to poradne projit zahranicni fora... :kol-32:

Editováno: , autor: LucasCZE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Hp530: nemáš odkaz na koupení toho rámečku co máš ty?

 

Jinak na některých videích jsem viděl že mají propojený funkční MF volant s tabletem, dokonce i dořešené HF a automatické zapnutí a vypnutí při otočení klíčku. Ještě jsem viděl použití couvací kamery a dashboard kameru ...

 

 

Chci to taky, bohužel jsem na tohle hrozně levej :(

Editováno: , autor: japezz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...