Přejít na obsah

Škrabance,búračky


pmultimix

Doporučené příspěvky

AHoj, tak se chci pochlubit, dneska sjem jel do práce, najížděl jsem z vedlejší na hlavní, co měla dva pruhy. V obou jela auta, a jedno z toho našeho, kam jsme měli najet (ženská ve feldě byla přede mnou) zajelo do druhého, a náš byl volný, v dálce jelo jen další auto (bylo daleko), tak pořád koukám do prava, a dám jedničku a plyn, a bum. Ona nejela. Měla utržený nosník a zkroucené plechy, blatník a páté dveře. Já mám škráblý nárazník, udtržený chladič z úchytů, vytržený světlomet a rozhozené mlhovky. Jinak mám rozlícovaný ten nárazník. Pak dám fotky ... :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AHoj, tak se chci pochlubit, dneska sjem jel do práce, najížděl jsem z vedlejší na hlavní, co měla dva pruhy. V obou jela auta, a jedno z toho našeho, kam jsme měli najet (ženská ve feldě byla přede mnou) zajelo do druhého, a náš byl volný, v dálce jelo jen další auto (bylo daleko), tak pořád koukám do prava, a dám jedničku a plyn, a bum. Ona nejela. Měla utržený nosník a zkroucené plechy, blatník a páté dveře. Já mám škráblý nárazník, udtržený chladič z úchytů, vytržený světlomet a rozhozené mlhovky. Jinak mám rozlícovaný ten nárazník. Pak dám fotky ... :disgust:

No to to mohlo dopadnout ještě hůř, hlavně že jste celí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AHoj, tak se chci pochlubit, dneska sjem jel do práce, najížděl jsem z vedlejší na hlavní, co měla dva pruhy. V obou jela auta, a jedno z toho našeho, kam jsme měli najet (ženská ve feldě byla přede mnou) zajelo do druhého, a náš byl volný, v dálce jelo jen další auto (bylo daleko), tak pořád koukám do prava, a dám jedničku a plyn, a bum. Ona nejela. Měla utržený nosník a zkroucené plechy, blatník a páté dveře. Já mám škráblý nárazník, udtržený chladič z úchytů, vytržený světlomet a rozhozené mlhovky. Jinak mám rozlícovaný ten nárazník. Pak dám fotky ...  :disgust:

No to to mohlo dopadnout ještě hůř, hlavně že jste celí.

No jo. přijela tam havarijní služba a nabídli mi, že mi to vyřídí i s pojištovnou, a mají prý i smlouvu se škodovkou a kooperativou, kde jsem pojištěn havarijně. No a tak čekám, jak to dopadne. Někdo mě varoval, abych si dal pozor, aby pojištovně nenaúčtovali (správně) nové díly, ale mě nedali staré !!! Tak mám takový divný pocit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak co nějaké foto není

Dneska nebo zítra tam dám fotky. Už je to hotové, spravené. Vypadá hezky, to jo, ale něco mi nesedí v motoru. Jako by byly jiné šrouby a i mi přijde, že se s tím jinak řadí, ael doufám, že to je jen subjektivní no ... A hlavně to míň táhne, bych řekl. každopádně třeba sání od filtru je nějaké divně volné. Doufám, že nevzali mé díly a nedali mi tam nějaké staré krámy ... mám z toho divný pocit a je mi nanic ... :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak se podívej na plasty máš tam datum výroby, snad bude OK

navíc mi prý leštili plasty v interieru a smrdí to tam jako zdoch .. ;)

// kde máš na těch plaastech datum výroby? jo a jak poznáš, jestli s motorem něco není? jako nechci to přehánět, ale líbí se mi to čím dál tím míň .. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se díval na to vyúčtování, co posílali pojiš'tovně, a vidím tu, že měnili i komplet levé i pravé světlo, světlomet. Už na pohled se mi zdálo, že není úplně identické, co tam bylo (v detailech se liší). Navíc nebyly vůbec poškozeny, v zadu bylo pravé utržené, to je pár šroubků. To pravé se vůbec nemělo měnit !!!! mám chuť to tam jet znovu probrat ... nezdá se mi, že by to byl originál ŠKODA světlo ... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 let později...

Mám i viníka...asi 160ti letý dědek...

 

post-18950-0-55356900-1410105819_thumb.jpost-18950-0-09252400-1410105829_thumb.jpost-18950-0-81426600-1410105842_thumb.j

 

Přijel když bylo místo prázdné. Stál předním kolem v mém vyhrazeném stání. Mezi tím přijela manželka a to staré tupé hovado když odjíždělo,tak nechal volant tak jak když přijel...začal couvat a fertig.

Editováno: , autor: Jay Kay
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mě jednou naboural taky starší chlapík .. seděl jsem v autě a on do mě vrazil tak že se auto odsunulo o metr .. naštěstí jsem měl jen lak dodřený a bylo mě ho líto ikdyž jsem ho seřval a málem mu dal po hubě .. vždy chytnu amok :D ale bylo mě ho tak líto že jsem ani policajty nevolal :/ příště takovou chybu ddoufám neudělám ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...