Přejít na obsah

Vypadávání okénka prosím poraďte


Tadeášsuperb

Doporučené příspěvky

Omlouvám se jestli jestli se to to už řešilo a já kvůli tomu zakládám nové téma, ale jsem jsem to nový  tak netuším co a jak. Mám problém a sice pořád mi vypadává zadní okénko, jde o to že ve spodní části má je ve sklu dírka tou se, když sklo zapadne do té plastové lišt, která s ním pohybuje, má prostrčit takový plastový kolík. Ten mi právě nestále vypadává zkoušel jsem ho roztahovat atd... ale pořád párkrát stáhnu a je to to samé sklo vypadne, napadlo mě dát tam nějakou plastovou matku třeba, když jsem se ptal v prodejnách dílů, tak mi vůbec neporadili ani nevěděli co myslím :D Kdyby někdo měl zkušenost, jak řešit prosím napiště díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to tieto cigánske riešenia nemyslíte vážne ?!  

 

 

ten kolík treba kúpiť nový č.d. 6N0839511

 

demontovať tapacír , starý kolík , sťahovačku , do skla nasadiť kolík nový , poskladať sťahovačku a zacvaknúť okno ... riešenie na pol hodinu roboty a 15kč ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...