Přejít na obsah

Klima nejede-pomoc


radim00

Doporučené příspěvky

čauky chlapy.

Mám fabii II,motor 1,2 benzín a nefunguje mi klimaatizace.Není to automatická,ale manuální.

Náplň je ok a po napíchnutí na VAG,to nevykazuje vůbec žádnou chybu.Kontrolka na panelu se mi rozsvítí,ale ventilátor na chladiči se nesepne,jen při zahřátí motoru. Na kompresor napětí po stisku tlačítka jde.Tlakové čidlo je vyměněno.

Nesetkali jste se s tím někdy? Díky za jakoukoliv radu.

Radim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měli jsme doma na Golfu podobnou závadu. Také se absolvovala cesta s plněním klimatizace, napojením auta, ale nikde nic nezjistili.. Kompresor spínal, kontrolka klimatizace svítila a v servisu na to jen blbě koukali, až pak v jiném jeden mechanik nechal nastartované, klimu naplno a po asi 20 minutách se začalo mírně kouřit z chladiče klimatizace, byl prasklý...Po jeho výměně už to bylo v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

studený vzduch z větráků nejde.Plnivo je v pořádku. Nechal jsem kdysi vyčistit interiér auta a nejsem si jistý,jestli mi náhodou nevytopili třeba nějaké čidlo v interiéru. Spíše mě zaráží,že VAG mi vůbec žádnou chybu nenajde a čínské náhražky také ne. Auto má najeto 60.000 km,takže skoro nic.

Já myslel že ventilátor na sahaře se musí spustit hned po sepnutí klimatizace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...