Přejít na obsah

Vybracia pri zrychleni


vonsakjakub

Doporučené příspěvky

Zdravim vas mam taky mensi problem na supikovy 1.9 TDI 96KW hladal som to aj tu na fore ale nic podobneh som nic nenasiel co potrebujem.

 

Asik zacnem takto ked idem asik 80km za  hodinu a mam zaradeny piaty stupen tak vieme ze auto do mierneho kopca troska dusime,a  ked cchem aby auto zrichlilo tak sa strasne rozochveje proste zacne mi vsetko triast proste volant, pedale vsetko az pokial nevijdu otacky s 1200 na 2000otacok potom sa to strati a cchem vediet cim to moze bit a toto miroby na kazdej ryhchlosti ked dusim auto a chem pridat.Proste ked naraz stlacim pedal na podlahu a auto sa zacne uz rozbiehat tak sa cele rozochveje a strasne ma to sere a neviem cim to je sylenbloky motora prevodovky nove ,nove ramena ,klby ,capy nove vodiace a spanovacie kladky koplet vsetky nove, rozvody pred asik tristvrte rokom robene 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jasne zabudol som aj spojku mam novu asik tak styri mesiace a robilo mi to aj na starej spojke a doktorone podradit jo to vtedy jde ale myslim si ze tam neni nieco v poriadku ked mi toto robi a mam komplet  setrvacnik pritlacni tanier lozisko lamela spojku novu a nie nemam to chipnute

Editováno: , autor: vonsakjakub
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jasne zabudol som aj spojku mam novu asik tak styri mesiace a robilo mi to aj na starej spojke a doktorone podradit jo to vtedy jde ale myslim si ze tam neni nieco v poriadku ked mi toto robi a mam komplet  setrvacnik pritlacni tanier lozisko lamela spojku novu a nie nemam to chipnute

moze este podfukovat daky vstrek,ak mas vaginu daj sem hodnoty vstrekov,presne ja radim pri 1700ot

Editováno: , autor: sparcp gti
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja viem čom je chyba - v tebe! Sorry keby sa ma toto opýta frajerka tak dostane na holú! zásadná chyba ((ktoru bohuzial (ne)chcene)) vstepuju v autoskole :kol-44:  Nepodtacaj ten motor, aky mas na to dovod? na palive neusetris, ťahať to nebude v tých otáčkach ani keď sa pose..š, akurát takouto jazdou urýchliš supovi dôchodok... Vážne prečo si nepodradíš? daj aspoň 1 dôvod.... Vymenil si už všetko možné, ostáva lan medzikus...  :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprosto se stotožňuju s názorem Doktorona.

Dementní chyba naprosté většiny šoférů - podtáčení (auto žere více a ničí to motor)

U těhle aut i odchází samozřejmě dříve turbo.

 

Ale u Jakuba to tipnul na vnitřní kineťáky

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

turbo zeby malo nastarosti rozvybrovanie auta? no neviem ale jedno viemm  ze mam najazdene 270 000km a turbo tam mam original este ale neviem fakt ale je to hrozneeeee to vybrovanie no ale ked 

thomas18 pise ze diagnostika ok striky ok tak uz neviem no ci sa fakt oprikladat k tej vackovke hm len to je tenproblem ze sa mi dotoho nechce sprtat rozoberat hlavu lae uvidime ak ma to naserie tak to urobim a dam dole krit a kuknem to no
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...