Přejít na obsah

Vybracia pri zrychleni


vonsakjakub

Doporučené příspěvky

ja to tiez cipnute nemam , a spolu s tym trasenim sa od motora ozyva taky srkavy zvuk ako ked slamkou dopijas vodu z pohara , palivovy filter som menil a aj cerpadlo , turbo mam druhe , hadice nefucia , mal som to natlakovane , za jazdy sa robil aj LOG , vsetko OK .... ja to kurva nechapem :( 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne presne co tu opisujes tak to roby presne aj mne presne to iste a teraz rozmyslam ci to nebude aj interkuler ci on neroby takyto nejaky brajgl jasne aj mna to yere a riadne ale co ked tu kazdy pise ze mal v tom chybu a ja mam vsetko pomenene a akj tak to roby tak neviem uvidim co bude s tim interkulerom no uvidime

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Specifikace je OK 505,01

 

pro všechny dieselové motory včetně vybavených vstřikovací jednotkou (TDI) splňuje specifikace VW API CF ACEA B3-98 VW 500.00/505.00, 505.01 FORD M2C-917A

 

 

 

Supíku ty poloos se muzo uprojevit jen pri ruznych otackach ne ? On psal ze mu to dela pri 1800 - 2000 čili to mu dela ja kan trojku ctyrku petku čili otáčky kol nato nemaji vliv ale spíš to je otáčkama motoru si myslim... Klidně me opravte :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj  505.01 ... povodny dovod bol ten ze som s tym isiel do jedneho servisu kvoli skotrebe 8.0l chlap to dal na diagnostiku a oddekloval a pokrutil skrutkami na konikoch , spravil velku volu medzi konikom a vackou a hydrostelom , to ju potom vydralo , zacalo klepat , siel som za nim a rovno pred jeho ocami roztrhlo jednu podkovu a konik vyletel cez zasroubovane veko vonka :D no umelec . odtiahol mi to kamos , ktory to spojazdnil , vsetko ide ako pred tym , az na to ze stacilo nastavit rozvod , a teraz mam spotrebu 6-6.4  tiez vela , ale lepsie ako 8 ... sere ma uz len to srkanie a to trasenie .... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...