Přejít na obsah

Vybracia pri zrychleni


vonsakjakub

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

VYRIESENE !!!!

Cavte , pred tyzdnom som mal problem aj s brzdamy , strasne tvrdy pedal , ktory sa zasekaval ,,, prisiel som za kamosom , ten zmeal PODTLAK ,, a pricina bola jasne TANDEMOVE CERPADLO (vakuova pumpa) .... zohnal som  pouzitu z dvojkovej octavky a srkajuci problem a problem s brzdamy vyrieseny ,, spotreba dolu a vykon od spodu tlaci hned a plynulo kedze tandem taha aj palivo :kol-31:  ,,, a ku tomu traseniu , teraz sa moze s istotou povedat ze to trasenie pri 1600-1900ot/min je Dvojhmotny zotrvak ,,,,,,,,,, na jar je na rade aj ten zotrvak :)))))  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ohledně těch vibrací: mě to začalo dělat po chiptuningu, když akceleruju tak okolo 1800 - 2000 ot, mi začne auto vibrovat, trošku uberu plyn a zas přidám a je to OK, taky mě to rozčiluje.

Prozkoumával jsem i jiné weby: http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.php?t=64452, pokud nic nenajdu čím by to mohlo být, tak to nechám nahrát zpět. Jelikož mám taky problém s brzdovým pedálem, který mi na druhé sešlápnutí trošku ztuhne, tak ještě prohlídnu jestli by nemohlo mít na vibrace vliv turbo a jeho ovládání podtlakem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to bude opravdu dvouhmota, dělá to jen občas. Mám prý zajet zpět na tuning, aby mi špičku v uvedených otáčkách trošku snížili. Jinak zátah to má úžasný.

s tymtom problemom co mas ty som vydel auta jazdit v serii a robilo im to tiez.nech ti uberu na softe a uvidis alebo vrat tam seriu pojazdis a uvidis potom to tam das spet ale dvohmote sa nevyhnes,chipom si ju nacal!

pri chipe chce mat v cajku

spojka

vstreky

silenbloky motora

inak po chipe sa ti odhalia vsetky neduhy co su zle :kol-31:

u tdi pd by som kazdemu doporucil vycistit vstreky a nanovo pretesnit vyhnes sa zbytocnym komplikaciam!vybracie,slaby tah atd...

Editováno: , autor: sparcp gti
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...