Přejít na obsah

Multifunkční volant z OIII do OII


Kminous6

Doporučené příspěvky

No moje svazenka z O3 má klakson napíchlej napřímo bez čudlů, ale původní svazenka měla taženej klakson přez ŘJ schovanou ve volantu.
Majku, dokázal by jsi prosím nakreslit schéma svazenky, kterou máš momentálně ve volantu? Byl bych ti velice vděčný, protože předělat svazenku není nic těžkého.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak jsem tedy objednal nový svazek 5JA971584 a už konečně troubím :)

Nicméně rozdíl mezi origo z OIII je mnohem menší než jsem čekal :( přesně jak mi radil Cosby

Vytáhne se pin ze žlutého konektoru ke kroužku PIN8, prodlouží se a napojí na černý konektor multifunkce PIN4 

je to kablík černo-bílý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím, chci se zeptat jestli to chápu správně, mám OII (před FL) 2008, mám tam teď origo 4ramenný fumový volant (bez multifunkce) a plánuju výměnu za jiný. Právě že se mi líbí 3ramenný volant (bez multifunkce) z OIII. Bude kompatibilní? Bude tedy stačit pouze prodloužit jeden ten PIN na nynějším svazku kvůli toho klaksonu jak je tady psáno a jinak nebude potřeba nic řešit když bude bez multifunkce ano? Takže nemusím měnit podvolantovku atd. Konektor na airbag bude taky pasovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Pánové měnil jsem volant z O3 do O2 předfl. Tam jsem měl kožený multifunkční čtyřramínko. Dal jsem nový, přepinoval ze žlutého konektoru pin 8 (černobílý drátek) do černého konektoru k multifunkci pozice 4, ale stále netroubím, je potřeba ještě vyměnit ty tlačítka multifunkce za ty co jsou v supu 2 fl?

Editováno: , autor: Kspeedy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravim vsetkych.Mam stvorramenny volant zo sup 2014 3T0 419 091 AH  a kabel airbagu s 6 pinovym konektorom pre multifunkciu cislo dielu 3T0971584.Problem je ze ten konektor mi do volantu nepasuje a neviem kde by som zohnal ten spravny konektor aby som to prepinoval.Vie mi  niekto poradit?

 

A ten airbag moze byt aj z OIII? :kol-32:

Inac ma to byt do O2 pred fl.

Editováno: , autor: Egres
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Ahoj. Mám Superba r.v. 2009 s volantem s multifunkcí. Koupil sem si volant z oct. rs III, ale mám problém, neboť mi nejdou tlačítka. Přečetl jsem si spoustu názorů a každej je jinej. Může mi někdo poradit, co vyměnit, aby to fungovalo? číslo podvolantovky je 1K0 953 549 CD. číslo tlačítek na novým volantu je 5E0 919 719 A. Podle toho co sem pochopil by mi mělo stačit sehnat tlačítka, kde na konci bude F. Má s tím někdo zkušenosti??? Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...