Přejít na obsah

Nový ROOMSTER II


Jairo

Doporučené příspěvky

No v poslednom case vidam viac roomov nez kedy predtym ... Je to skoda ze ho nahradi ine auto ... Mozno by bol stacil maly Facelift ... a slo by to dalej ... Nuz co uz Skoda je sucast koncernu a zjavne cesta kaďourom je pre koncern vyhodnejsia .... Kazdopadne som zvedavy na ceny ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Roomster už je starej a nezapadá. U nás v MB jich jezdí dost kvůli zamestnaneckemu operativnímu leasingu, ale předtím jich tu moc nebylo. Za rok je většina z nás vrátí a je mi jasné, že jich tu bude tak 1/4. Auto to není špatné, takový kříženec. Od každého něco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

.. jedinečnost vzhledu je pryč, Roomster už nebude Roomsterem .. jedno auto se dvěma názvy  :kol-26:.. aspoň ty zrcátka mohla být škodovácká a ne plácačky od VW ..

 

http://www.autoforum.cz/predstaveni/skoda-roomster-2016-nova-generace-stoprocentne-vzejde-z-vw-caddy/ http://www.worldcarfans.com/115061095100/2016-skoda-roomster-spied-wearing-a-production-body/photos

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Novější má péra vinutý, ale furt tam je na zadku tuhý "účko" = jízdní vlastnosti jako měla "espětka". Důvodem je laciná a jednoduchá konstrukce, pro dodávku "komfortem dostačující". Že by takový auto někdo kupoval jako "víc jak 5-místnej rodinnej vůz" výrobce nepočítá - od toho přeci koncern vyráběl Sharana (Alhambru) a doposud vyrábí Tourana... Škodofka nic takovýho ve svým sortimentu "nepotřebuje"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Listová pera byla pouze u provedení Maxi

 

Máme v práci Caddyho i Caddyho maxi. U obou jsou listová pera. Jsou to normální 5 místné auta. Já převážně jezdím v malém a komfort na zadních sedačkách hrozný. Hlavně na dírách to je hrůza. Ale jako řidič se mě vněm jede dobře.

 

A ten krátký je totálně ojebaná verze. Chtěl jsem si nastavit zrcátka a nenašel jsem kolečko na nastavení!! Musel jsem zvenku. Jako kdysi u dácie.

Editováno: , autor: Petrkiller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Aktuální informace od L.Vlčka, šéfa ŠA ČR:

 

 

Dobrý den, prosím Vás, uvažujeme o koupi vozu do rodiny. Prozraďte podrobnosti o modelu Roomster který má přijít na trh? Bude jako Caddy? Nebo touran? Prosím o co nejvíce informaci které můžete "prozradit" DěkujiRoman K.

 

Dobrý den, Romane, nástupce modelu Roomster přijde na trh v průběhu roku 2016 a bude nabízen jak v osobní, tak v užitkové verzi. Bude vyráběn v kooperaci s Volkswagen užitkové vozy.

 

Roman K. jsem já... a Vlček mi teda moc neřek... zahrál to dost do autu... no je jisté že to bude Caddy (který je bezesporu dobrým ale zato drahým vozem) se škodováckým dialektem. Vidím v tom Světla z Fabie (přepracované) Kapotu z Fabie (přizpůsobenou) nárazník defakto stejný s novým Caddym a holý interiér aby snížili cenu... (alespoň trochu) Mno vidím to tak základní active s nic moc výbavou a s bakelitem všude kam se podíváme bude s 1.2 TSI 66kw 5st. mech od 396000 s dph

 

A kluci jsem na Škoda fóru, jsem škodovkář každým coulem ale vypadá to že Roomster 2016 nebude podstřelený cenově a stejně kvalitně zpracovaný jako Caddy

Editováno: , autor: Pro_man
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...