Přejít na obsah

plastová vana do combi


jindrous

Doporučené příspěvky

to je zvláštní, jak jsou někteří jedinci líní nebo neschopní hledat, chápu, že  zeptat se je jednodušší, ale pak nechápu jak jsi schopen se vůbec živit, tedy myslím prací bez jisté dávky samostatnosti, zde to máš:

 

 

a koberce i ty oboustranné se probírají v tomto vlákně

 

Pozn.: je třeba kliknout na slovo tomto

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano jde to, dokoupil jsem si gumový koberec do Combi (mám mezi-podlahu) - pasuje to perfektně a naprostá spokojenost... většinou podlahu vozím vyndanou a to pasuje také perfektně....

 

kód orig. ŠA - 5E9 061 160

 

To co píše Hravec je jen hlubší a je to gumová vana, to moje se jmenuje gumový koberec (a je jen jednostranný)...

 

Tím je toto téma u konce :kol-47:

Editováno: , autor: Napalm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Já sítový program nepoužívám (snad na pár výjímek), mezipodlahu vozím většinu času vyndanou a mám gumový koberec, takže i drobnější předměty mě po kufru necestují....

 

Jinak v případě mezidpodlhay chybí jeden úchyt v pravé části kufru, což je dle mě dost závažný nedostatek  - inženýři udělali asi někde chybu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...