Přejít na obsah

Roomster a Fabia2 Tipy,Triky


juraj07

Doporučené příspěvky

Je fakt, že vše je v návodu, ale kdo z nás ho čte do detailu :) Většinou člověk přijde na pár věcí časem.

Mě se líbí funkce automatického zamknutí kufru při rozjezdu a otevřít pak jde pouze když se otevřou dveře řidiče. U předchozího auta se mě zamklo celé auto, což je taky dobrý, ale nutný to není. Ten kufr je praktickej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zamykanie auta ti dokážem nakódovať ak by si mal cestu do slovenskej hlavnej dediny. A na elektrické sedačky a zrkadlá s pamäťou rovno zabudni. Elektricky polohovateľné sedadlá sú raritou ešte aj u Octavie, a pamäť ani neviem či je u Škodoviek dostupná. Ak áno, tak asi iba vo vysokých výbavách ako je L&K.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že se tady někde psalo že se kufr zamyká za jízdy nad 18km/h .. U fábie rodičů r.v. 2004  vybavy classic to už taky zamyká za jízdy .. Ale docela mě překvapil centrál když ho zamknu v autě .. jak otevřu dveře od řidiče tak ostatní jsou stále zamčené .. to mě celkem dostalo když jsem je pooprvé zamkl .. lekl jsem se že se zamklo celé auto :) A i kufr byl zamčenej .. u starší fabči se mě hned otevřely všechny dveře ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...