Přejít na obsah

Roomster a Fabia2 Tipy,Triky


juraj07

Doporučené příspěvky

Dobrá otázka. Kufr se vlastně vůbec nezamyká, ale zablokuje se možnost otevření.

 

Boční dveře se otevírají klasicky mechanicky klikou, ať z venku, nebo zevnitř přes táhla, a aby to nešlo otevřít, tak se musí zamknout.

Kufr se odjišťuje elektricky, tak stačí jen tu elektriku odpojit a je "zamčeno". Když v autě není baterka, tak se do kufru nedostanete. Pouze vlést do kufru zevnitř a podle návodu západku odjistit ručně. Je to v návodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Terminator3-  podržením klíče v zámku v zamykací či odemykaci poloze stáhne či vytáhne okýnka

 

Tak tuhle funkci mi hlava nebere. Když dám prostě krátkým zmačknutím povel k zamknutí auta ale nezavřou se mi okýnka. A pro jejich zavření je třeba podržet dlouze zamknutí auta a nebo klíčkem v zámku při zamykání dlouze podržet v pozici zamknout.

 

Ale-K čemu je mi zamčený auto když má okýnka stažený?!

 

 

A teď můj poznatek. Když couvám v dešti tak se mi setře zadní okýnko aniž bych zapínal zadní stěrač..

Editováno: , autor: Mr.Pavka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tá aplikácia je nenormálne pomalá, hrozné niečo. Ale nakoniec som sa dostal až k údajom svojho auta, a údaje tam mám presné. Aspoň čo sa týka dátumu prvej registrácie vozidla. Dátum výroby som sa síce pamätal o týždeň neskôr, ale možno sa zle pamätám. To je vlastne jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdesi jsem četl že se časem zlomí a pak je to furt otevřené nebo furt zavřené. A radši bych byl rád opravit/upravit tohle cvičení tak aby to nebylo tolik cvičením namáhané a zlomilo se to někdy až za tisíc let.

Editováno: , autor: Kvitek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ako vidím tak riešiš blbosti......na fabii mám skoro 200tkm najazdené každý den minimálne 3krát dam spiatočku a zatiaľ sa to nepokazilo tak čo ?? a ešte k tomu keď jazdím s prívesným vozíkom tak tiež používam spiatočku a niekedy viac krát a nič sa nepokazilo ani cúvacie senzory sa nepokazili (jeden krát mi zblbly že stále píščáli ale to je všetko)

Editováno: , autor: marfan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím zbytečným kvedláním s klapkou recirkulace při zařazení zpátečky se mě to taky nelíbí. Souhlasím s Kvítkem. A kámošovi na Octě se taky něco zlomilo na pohonu klapky. Takovým závadám je lépe předcházet.

Když už programátoři něco takového vymysleli, tak mohli dát podmínku, aby se klapka uzavřela až po ujetí 3 -4 m. Když při parkování couvnu 1/2m, tak zavírání klapky nemá žádný význam. A když pomyslím že potom pro opravu se musí sundat celá palubka :kol-26:  

 

Neví někdo jak se dá tenhle komfort odkódovat? Raději bych to oželel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...