Přejít na obsah

Mezipodlaha v kufru SB


MaVac

Doporučené příspěvky

Ahoj, skládám si nového Spacebacka (Ambition Fresh) a chtěl jsem se zeptat na dvě věci.

1) Máte někdo tu zdvojenou podlahu v kufru? Kolik je v ní místa? Tak 15cm výšky? Zaujalo mne, že po sklopení sedadel je z toho rovina...nějaké zkušenosti?

2) Je možný tu mezipodlahu kombinovat s gumovým kobercem?

3) Na infolince ani u několika dealerů mi nebyli schopní odpovědět, jestli jsou "v základu" háčky na tašky v kufru (vpravo jeden, vlevo taky jeden) nebo je to součást toho jejich "síťového programu", který až tak nepotřebuji, důležité pro mne jsou ty háčky (jsmě na ně zvyklí z Fabie)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Háčky v základe nie sú a ani sieťový program, neviem ako v ambition no ja mám elegance sky plus (slovenská verzia style plus) a nemám to, rovnako ako medzipodlahu - tá je podľa mňa zbytočná. Dno kufru mám asi 20 cm pod nakladací hranou, takže neviem ako vypadá medzipodlaha, a pod kobercom mám len neplnohodnutnú rezervu. Toť vše. Gumová podlaha je super, to ber...sieťky neviem, nepostrádam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 7 měsíců později...

Díky. Kdyžtak join s tematem nebo delete. Díky nějak jsem to přes mobil nedohledal. 

 

EDIT: Ale stejně to nikde nemůžu jako ND k objednání najít :-( zeptám se kolik by za to chtěli v Servisním centru v Kosmonosech. Ale hlavní info padlo - je to bez montáže - do auta nebudu moct zasahovat(OL)

Editováno: , autor: Jakub Klouda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přeji ti, aby ti radost z téhle investice vydržela co nejdéle. Mne vydržela přesně do okamžiku, než jsem poprvé vzal za to madlo a tu mezipodlahu nadzvedl abych si něco vzal zespoda. V tu ránu se věci seshora (deštník a pár dalších věci) sesunulo dozadu a propadlo dolů ...

 

:kol-44:  simply clever :kol-44:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Hm, tak v autorizovanom servise na SK mi tú podlahu objednajú za 130 € s DPH - určite ich už predali niekoľko stoviek :(

 

Simply clever ala pobr74 určite nebude viac ako 20 - 30 € :D

Editováno: , autor: pobr74
aktualizácia
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to ozaj neviem ani ja :(

 

Napr na ebay je za cca 50 € - http://www.ebay.com/itm/Ladekantenschutz-fur-Innenbereich-SKODA-Rapid-Spaceback-/111508555793?hash=item19f66d8811:g:J14AAOSw54xUXHjJ

 

 

Hm, ale už tan pribudol aj original zo Škodovky  - vysvetľuje to prečo odomňa chcú na slovensku 130 €

 

http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&_nkw=skoda+rapid+spaceback&_pgn=2&_skc=200&rt=nc

Editováno: , autor: pobr74
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Tak teda sumarizácia:

- preglejka 99*cca 72 cm ( odpad z práce )

- koberec NEW ORLEANS 236 - cca 12 € ( stačila by polovica, ale 2 m zo 4metrového koberca mi nechceli predať :( )

- narezanie preglejky + očalunenie preglejky kobercom - 1x slivovica cca 10 €

Suma sumárum celková cena cca 22 €  :):):) 

P.s.: koberec v zadnej časti som nechal previsnúť cca 15 cm, teda ani pri max zdvihnutí medzipodlahy mi z nej nič neskĺzne poza zadné operadlá dole :D

Editováno: , autor: pobr74
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...