Přejít na obsah

Ovládání osvětlení přístrojovky


Tukytron

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Zdravim mam mensi problem zhorelo my ovladani jasu palubni desky O1 r.v.2001 a ted my nesviti. Da se to nejak propojit aby my to svitilo nez koupim novy?

Popripade nema nekdo nahradni za rozumnou cenu č.dilu - 1U0941333D

 

Ahojte

Bude pasovať samotny ovládač na obrázku hore do plastu na miesto ovládača ktorý nemá reguláciu jasu? či sa musí vymeniť celý vypínač?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

zdravim

 

exl mi spinac svetel, nerozsvitily se mi potkavacky. Tak sem sehnal jiny ale bez regulace podsvitu palubovky v slepe nadeji ze snad bude svitit na max ale nesviti vubec (a taky ze s regulaci vychazel asi o litr vic). Hledam zpusob jak co premostit na kontaktech  do spinace aby podsvit palubovky svitil na max, nikdy mi neprislo ze by to bylo nejake neprijemne. Usuzuji ze podsvit delaji nejake male 12V zarovecky takze pustit do nich plnou stavu neni nic proti nicemu... 

 

(Octa 1 / 98) 

 

edit : tak vyreseno. Propojenim kontaktu 13 a 17 vse vyresilo, vse sviti jak ma  :kol-47:

Editováno: , autor: ulet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...