Přejít na obsah

Po vymene vodnej pumpy nastal problem


JURAJ1982

Doporučené příspěvky

Zdravim mal som takyto problem,voda sa my po vypnuti motora vracala do nadrzky a vitekala  plus to bolo cele zavzdusnene takze som vymenil vodnu pumpu a chladic a aj termostat prestalo to chladenie je uz v poriadku vodna pumpa bola bez vrtuliek uplne scuchana ,lenze pri vymene vodnej pumpy som asi pohol z rozvodmy ale nastavil som ich do risiek tak ako to ma bit ale aj tak auto pri vyssich otackach trha ide ,vynecha ide vynecha pravidelne,len pri vyssich otackach a ma slabsi vykon  sviecky su cierne dymy a viteka voda,co to moze byt ako keby to islo na tri valce potom normalne zaz atd...rozvody som nastavoval uz asi 5 krat a stale to roby v com moze bit problem ako opravit rozvody ked su zle nastavene  podla risiek sa na vacke neda zistit ci su ventili na spravnom mieste nakolko je to prestelovane poproim o nejaku radu ako to nastavit spravne ak su na vine rozvody  niesom si isty ci neodislo nieco ine,za odpovede dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...