Přejít na obsah

rozměry ofuků, výdechů (nalepovací folie)


Fabi Pavel

Doporučené příspěvky

Zdravím Vás 
koupil jsem si nalepovací stříbrnou carbon folii a chtěl bych jí nalepit na výdechy na palubce, ale zjistil jsem že to je docela těžké přesně nastříhat, zkoušel jsem to nalepit a žiletkou obřezat, ale vypadá to divně a nepřesně.

Nemáte někdo přesné rozměry, nebo přímo na A4 nakreslené ofuky abych to mohl jen vytisknout a podle toho obmalovat na tu folii?

připojuji obrázek, chtěl bych jen jak je na obrázku číslo 1, 2, 3, 15, 16

Děkuji moc moc

post-50761-0-09229600-1411146800_thumb.j

Editováno: , autor: Fabi Pavel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,trošku jsi sice ušetřil,ale přidělal sis hodně práce a výsledek nebude 100%. Přesné polepy se dají přece koupit.

nemohl jsem je nikde sehnat, tak jsem si koupil tu folii a přidělal jsem si tedy kus práce.

už jsem našel ty polepy, ale taky stojej docela dost, tak se mi nechtěj kupovat když mám tu folii a navíc ty co bych kupoval nevypadaj tak dobře jak ta folie.

a jak se vlastně vytahuje ten ofuk z palubovky? že bych ho vytáhl a obkreslil na folii?

Editováno: , autor: Fabi Pavel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...