Přejít na obsah

Otevirani zavazadloveho prostoru


Peeet

Doporučené příspěvky

Jasne, primo na vzpery by to bylo nejlepsi (rozhodne bych to dal na obe). Jen to vyresit tak, aby se lanko nikdy neprivrelo mezi dvere a tesneni. A tohle reseni by snad ani nevypadalo nejak spatne.  :kol-47:

 

EDIT: Ted jsem si uvedomil, ze to ma hacek. Vzpery maji ke konci dojezd, aby to s dverma moc nemlatilo. Pokud se nejak chod dveri omezi, nebude tam dojezd zadny. Takze jedine pouzit nejaky material, ktery bude trochu pruzit.

Editováno: , autor: LucasCZE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové teda... ještě by mohl dát na dveře závaží, aby to ty vzpěry neutáhly až nahoru nebo polepit strop garáže molitanem, aby šly dveře "do měkýho". :wallbash:

 

Jediná normální cesta jsou jiné vzpěry. Ale kde je vzít? Někde jsem četl, že O3 combi vyráběné v Číně mají jinak nastavené elektrické ovládání pátých dveří, protože na ovládání otevřených dveří evropské verze by průměrný Asiat nedošáhl. Není možné, že by se daly sehnat "kratší" klasické vzpěry určené pro tento trh? Nebo je normální otevírání kufru pro oba trhy identické? Nevím ani jestli se to dá zjistit, ani jestli by se vzpěry daly sehnat, ale je to asi cesta, kterou bych se vydal, než bych to vzdal a smířil se s tím, že kufr otevřu jen venku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozrejme, ze toto je lepsi cesta. Psal jsem o dalsi moznosti. Jak to muzes srovnavat s nejakym zavazim nechapu... Polepeni sropu molitanem taky neni uplne spatny zpusob. Bezne prece byvaji v garazich polepene steny, aby se neobouchaly dvere. Toto je podobna zalezitost. Az nekdo napali 5. dverma do stropu, bude jeste litovat, ze tam ten molitan nedal.  :wallbash:

 

Jak jsou na tom klasicke vzpery na cinskem trhu nevim, takze uz dale asi neporadim. Kazdopadne tady nejake moznosti nastinene jsou.  :kol-46:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co se podívat do etky v příslušném vlákně vznést dotaz, dá se podívat i do jiných cílových trhů, nicméně vzpěry se anomálně prodávají, není to nic neobvyklého, na Ostravsku je nějaký pán, co vzpěry vyrábí a repasuje, chce to podívat se tady na fóru do sekce O II kde se píše o automatickém otvírání kufru pružinami...

 

edit: nebo stačí Googlit a je to na světě! (pozn.: obrázek je odkaz - tedy klik na něj!)

 

prvni_01.gif

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak prece jen jeste napisu. EKTU ted nemam u sebe, takze to neprozkoumam. Ale ty repase vzper provadi Ivo Gorčák, tady jsou jeho webovky. Krome repase umi zmenit i silu vzper. Cena neni nijak zavratna, ja platit 420 Kc za obe vcetne postovneho i s dobirkou. Otazka ale je, jestli umi i zmenit "aktivni delku", nebo jak to rict. Osobne o tom pochybuju. I kdyby to uvnitr nejak vypodlozil, nezachoval by se jiz zminovany dojezd. Kazdopadne je tam na nej telefon i mail, takze se staci zeptat.  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové teda... ještě by mohl dát na dveře závaží, aby to ty vzpěry neutáhly až nahoru nebo polepit strop garáže molitanem, aby šly dveře "do měkýho". :wallbash:

 

o tom molitanu na stropu jsem jinak premyslel ale ne vzdy parkuji na stejnym miste :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peeet: Kdybych neměl strach, že se na mě místní krkavci vrhnou, tak bych v souvislosti s molitanem na stropě napsal něco o požární bezpečnosti a neskutečným smradu, ale raději mlčím.... :kol-80:

 

Jestli jsem se na tebe nejak vrhl, tak sorry. Bral jsem to jako utok, co ze to vymyslim za kraviny (a az takove kraviny to podle me nejsou).

 

Pozaru bych se teda nebal (kazdy ma prece v garazi spoustu horlavych veci a neresi to). Ale asi se shodneme, ze vymena/uprava vzper bude nejlepsi. Tak do toho, at zname vysledek. :kol-28:

Editováno: , autor: LucasCZE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...