Přejít na obsah

Servisní interval pro Škodu Octavia I


depesak

Doporučené příspěvky

Tvoje auto?

Ale at tady nepisu jen mimo tema tak tady jsou servisni intervaly i ten muj

 

 

Neměj péči, takový prase, abych jezdil na olej 50tkm (a dle videa i 90tkm) opravdu nejsem!

Tvé intervaly mě opravdu nezajímaj, jen trošku lituju člověka, který po tobě koupí auto.

Editováno: , autor: Pawouk
Upravena citace.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 11 měsíců později...

Ahoj.

Zhruba před 3/4 rokem jsem měnil olej v mé octavii I 1,9 TDi r.v. 2002. Od té doby najeto cca 6 tis. km (moc s ní nejezdím, mám služební vůz). Servisní interval klasicky vynulován. Při otočení klíčkem se mi objevuje hláška "servis 1500 km", což by znamenalo výměnu oleje při cca 7500 km. Z jakého důvodu se objevuje tato hláška, když je nastavený pevný interval na 15000 km? Může to mít nějakou souvislost s provozními podmínkami? Občas auto stojí v garáži i 3 týdny. Pokud někdo víte o co jde, budu rád za vysvětlení. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tak, jak píše KaJe.

Intervaly jsou 2 - jeden pro olej a druhý pro "servis". Každý se nuluje samostatně.

T.

No vynuloval jsem to kombinací tlačítek na přístrojovce. Předpokládal jsem že se nulují oba intervaly současně. Mohu se zeptat jak se nuluje ten druhý? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...