Jump to content

Apple iOS 8 a Columbus

Recommended Posts

Na forech Applu o tom pisou, ze vetsine lidi pomohlo v telefonu udelat Reset Network Settings a smazat handsfree auta z Bluetooth zarizeni. V aute pak smazat telefon a nove sparovat. Jsou tam ale i lidi, co jim u ruznych aut nepomohlo vubec nic. Apple nejspis neco zase dodrbal. Psalo to tam mraky lidi s mnoha auty vcetne kupy z VW group. Drtive vetsine ale pomohlo to, co jsem popsal. Sam se desim az zitra dojdu do auta, zda se mi to sparuje nebo ne, pac jsem tez delal update.

Hravec: Rozlisovat lidi podle telefonu, to chce ale opravdu hodne primitivni mozek. To je snad jeste primitivnejsi, nez je rozlisovat podle aut, coz tu take par exotu dela. Me take prijde treba Android naprosto nepouzitelny, nikdy bych si ho sam neporidil, ale nepovazuju ty miliony lidi, co ho maji, za lidi bez nazoru. Proste se jim libi neco jineho nez me.

Edited by mike_k
  • Upvote 2

Ahoj, mám takový problém. Aktualizoval jsem si iPhone 5 na iOS8 a od té doby mi nefunguje handsfree na Columbusu. Má někdo taky takovou zkušenost? Jak to případně řešit? Díky za nějaké info

Bez problémů jede i s iOs8. Bude to asi jiná zrada.

Lidi já už vážně nevím kde by mohl být zakopaný pes. iPhone 5 s iOS8 prostě na mém Columbusu nejde, od pondělí mám iPhone 6 s iOS 8.0.2 a taky ten bluetooth nejde. Čili otázka zní jde v Columbusu přehrát software ( v servisu mi řekli, že to není možné)? 

Komu to funguje na iOS 8 normálně a byli by tak hodní koukli by se jakou máte verzi software Columbusu? Všem ochotným mockrát děkuji

Pokud jste to nejakym zpusobem nerozbehli, tak jeste chvilicku vydrzte. Mel by vyjit brzo iOS 8.1.

"iOS 8.1 includes several bug fixes for issues in iOS 8, including a fix for a Bluetooth connectivity problem" (zdroj: http://www.macrumors.com/ )

Mimochodem, uz se mi taky stalo na Boleru, ze se mi seklo vytaceni hovoru, neslo prerusit a na obrazovce sem porad videl vytaceni volaneho. Asi po 2 minutach se "konecne" prerusilo a od te doby vsechno v pohode.

• 1 month later...