Přejít na obsah

Potahy


standik4

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Nechci, aby to zavánělo nějakou extra reklamou - ale

Na nově kopenou oktavii jsem si nechal dělat potahy v AGS v Hradci Králové (http://www.autopotahy-ags.cz) - to bylo v roce 2005.

Dělají potahy v cenových relacích od 1 do 5 tisíc Kč. Vzal jsem ty nejdražší a dodnes nelituju.

 

Oktávka má nalítáno přes 230 tisíc km, potahy jsou v ní dodnes. Všechno sedí naprosto přesně a vydržely i dětské problémy (rozlité pití, jídlo, atd).

Před rokem jsme potahy sundali a vyprali. Poté jsem je odvezl do AGS - tam opravili gumičky (kde byly spuchřelé) a nasadili potahy zpět - za 150,- Kč.

 

Superba jsem kupoval minulý rok - a hned jsem zajel k nim pro potahy. Překvapilo mě, že nově už vám dají i atest v případě, kdy máte boční airbagy, atd.

Cena opět 5.000,- i s montáží.

 

U běžných aut stačí jen objednat. Pokud chcete nějakou specialitu, není problém k nim zajet - zaměří si vše potřebné a vyrobí (máme od nich potah autosedačky

v barvě potahů :-))

 

Uf, jsem se rozepsal. Ale pokud někdo umí a dělá kvalitně, tak si to zaslouží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...