Přejít na obsah

Oranžová čísla v barevném MaxiDotu


ELXEL

Doporučené příspěvky

Mám barevný MaxiDot (nebo jak se tomu oficiálně říká) a asi dvakrát jsem si všiml, že když listuju mezi údaji (aktuální spotřeba -> průměrná spotřeba atp.), tak čísla v průběhu toho listování zoranžoví a když se to okno "zvětší", zase to zbělá. Barvu mění jenom ta čísla, nic jiného.

 

Normálně jsou ta čísla pořád bílá, i v průběhu listování.

 

Tuší někdo, co to znamená? Nikde v manuálu jsem to nenašel a googlení bylo taky neúspěšné. A bohužel tím, že jsem si toho zatím všiml jenom dvakrát, nedokážu ani odhadnout, s čím by to mělo souviset.

 

Nějaké nápady?

 

(ono to není důležité, ale vrtá mi to hlavou)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže tady to je. Takhle to při přepínání vypadá normálně:

 

15148019997_44b2b0df45_b.jpg

 

A takhle jsem to viděl asi dvakrát (ta barva je taková pouze při tom přechodu; jak se to přepne, je to zase bílé).

 

15311517066_fbd563a168_b.jpg

 

Pozn.: Tu barvu jsem nejspíš netrefil úplně přesně, ale to je detail.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

leda že by nějaká novější verze hw či sw budíků, ale to by měl i kdokoliv jiný s novým autem, pokud to budeš mít jen ty sám, asi to nebude normální vlastnost....

 

asi nemáš VCDS že by ses podíval co máš za hw budíků, co?

 

se dívám že ani nikde nemáš nic o svém autě, tedy jak je staré, jakou má výbavu a tak - tedy své vlákno a vidím že jsi z Brna.... tak šup, založ si své vlákno, ať víme koho nového máme ve své Jihomoravském gangu! (kam paří i tiktak a kačer i když jsou to jihočeši)

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...