Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ahojte, chtěl bych se zeptat, jestli někdo nevíte co by mohlo být špatně. Mám v OCII - columbus a v momentě když zmáčknu tlačítko pro hlasové ovládání mi vyskočí tabulka, jak ho používat (volat číslo, navigace, atp) Když zkouším cokoliv říkat tak to vůbec nereáguje a po chvilce se mi ozve slečna a říká: ,, Jak prosím?" můžu to opakovat jak chci, měnit rychlost hlasu, hlasitost, ale bez výsledků. Netušíte kde může být chyba ? Vzhledem k tomu, že mám Iphone, tak se mi pořád nepodařilo (asi ani nepodaří) nahodit handsfree, takže nemám zdání jestli vůbec funguje mikrofón... Nevíte kde bych ho mohl hledat popřípadě, jestli není vypojený. 

 

Předem díky za odpověď 

(pokud jsem téma začlenil do špatné sekce tak se omlouvám jsem tu nový) 

Editováno: , autor: Simy-76
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

no sú dve možnosti:

- máš zlý mikrofón, to vyskúšaš najjednoduchšie iným telefónom

- máš síce nakódované hlasové ovládanie, ale nemáš ho správne zapojené

 

Čo sa týka bodu dva, tak zapojenie Columba s hlasovým ovládaním sa líši od zapojenia štandardného zapojenia ostatných rádií. Telefonovanie na Columbovi bude fungovať pri oboch zapojeniach. Rozdiel je v tom, že mikrofón je bežne napojený najprv do handsfree jednotky a až potom ide zvuk do Columba, no a zapojenie na hlasové ovládanie je také že mikrofón ide najprv do Columba a až potom do handsfree. Tiež som si prerábal zapojenie aby to fungovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...