Přejít na obsah

Kapsy v zadních dveřích


pali1818

Doporučené příspěvky

Hľadal som, hľadal som, ale nenašiel som tu nič o odkladacích schránkach v zadných dverách. Môj Comfort 10/2001 ich tam nemá, sú tam len tie priehlbiny v tapacírungu. A keď niekto s väčšími nohami dozadu nastupuje a nedajbože je mokro, mám celý bledomodrý tapacírung zablatený... Neviete niekto, kde a za koľko tieto "poličky" zohnať??? Dík!!! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Já našel tenhle odkaz http://vltava2000.cz/martinek-auto/goods-2...abia-dezen.html jen by mě zajímalo, zda je to ta povrchová úprava, kterou mají všechny plastové díly ve Fabii - takový ten co vypadá jak bublinky.

Mám černé výplně, takže bych nerad objednal co by bylo jak pěst na oko. :doh

A má někdo nějakou zkušenost s montáží? :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tom odkazu, co jsem daval je maji za 300,- Kč

Je to v sekci Fabia a ma to Fabia dezen tak do toho jdu :)

Hm, ted jsem prosel objednávacím procesem a poštovné je 154 šprdliku :( takže celkem to je za 454 kč

Tak ted nevim, možna si pro to zajedu do liberce za 350 do schon-tuning :)http://www.schon-tuning.cz/SKODA/Fabia/252...abia-dezen.html

Takže ještě rozmýšlým.

Jo a mimochodem jaký to má číslo dílu, že bych se poptal na originální díly(příslušenstí) přímo ve škoda servisu?

Editováno: , autor: Drewie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 9 měsíců později...
  • o 4 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...