Přejít na obsah

vedeni palivovych trubic


Vašuz

Doporučené příspěvky

Zdravím, chlapi mám takový menší dotaz a velikou prosbu o pomoc..=( mám supa 2,5 TDI 114kw a trefil jsem si zespod palivového trubice.. auto sice je pojizdne výkon porad stejný, ale jedna je celkem dosti ohla, tk pro jistotu je chci vyměnit.. ovšem nejsou k sehnání a nechci za 5K kupovat úplného nove..=( jenže mel jsem sehnane ze 120kw a tam prý nemá ta zpětna takove to žebrování, chlazení jako u 114=( nevíte někdo o nejake třeba zborene 114 odkud by se to dalo vzít, nebo nějaka řada, jak jinak to vyresit??=( předem díky za odpovedi=) vašuz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, zkus kontaktovat uživatel taj33 - http://forum.skodahome.cz/topic/129943-m%C5%AFj-sup-dvakr%C3%A1t-p%C5%99ez-st%C5%99echu/

Měl by mít teď dost náhradních dílů :kol-28:  a toho času to mohl vyndat i ze shora :kol-27:

Nevím zda-li na tuhle motorizaci, ale troufám si říci, že by něco mohlo být stejné.

Jinak bych se vůbec nebál dát tam cokoli jiného (nějakou lepší hadici). To žebrování má minimální účinek a fungovalo by to úplně stejně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Supe nejsem si jistý,ale tuším,že co se týká palivového potrubí musí to být vždy trubka a ne žádná hadice.Na stk by asi nechápali.Ale jak říkám nechci to tvrdit stoprocentně.Taky jsem to tak řešil kdysi na felicii a nastavil uhnilou trubku hadicí,ale bylo to o držku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...