Přejít na obsah

Rozvody 1.4 TSI CAXA / řetěz, napínák, přestavovač / přeskočené, výměna


canzou

Doporučené příspěvky

Proto jezdím jinam, kde je přístup jiný(taky Š-A). Jen s tím, že náhradní auto kdykoliv nemám, ale zase mám právě "opravy" a ne výměny a hlavně se nemusím prosit jako jsem se musel po odchodu mého prodejce, který u všech trablů byl bylo mu zle když viděl, že tam znovu jedu něco opravovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No on marcador414 nepsal nic o motoru, protože se zařadil  do sekce, která se má touto motorizací zabývat. dával si na to velký pozor, když se tady na to tak dohlíží, aby někdo neseděl ve špatné místnosti :kol-48::t ...jsem rád za každou dobrou radu a i když mi třeba ty uštědřené nepomůžou, tak jsem si aspoň dobře pokecal ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidím, že i ty jsi majitelem tohoto motoru, je to opravdu taková bída, nebo se o těch rozvodech jen hodně namluví?

Já ti nevím, těchto motorů se moc nevyskytuje, ale co sleduji situaci, začínají rachotit zhruba kolem 70 tkm a to nejspíš většina. Ono se to špatně hodnotí, bez přístupu k informacím ze servisu. Takže to beru z toho, co kde najdu. U výkonnějších variant to asi zlobí víc, ale ty nejsou v našich Octaviích. Nebezpečí přeskočení tu je - i tady na foru nějaké najdeš a pokud se nemýlím, tak bez fatálních následků (potkaný motor). Rachtat ještě může i přestavovač vačkové hřídele - sranda za zhruba deset tisíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když budu upřímný, je to mazel a nějakou kačku do něj i pustím, když mu to "zachrání život" :rolleyes: , jen právě nevím kdy a co. je taky pravda, že se o nich moc nepíše a proto jsem tady. je toho tu asi nejvíc(pokud pominu fora zarputilých majitelů frantíků,nebo různých napodobenin aut z východu :) )které nejsou zrovna moc objektivní. přivezl jsem si ji z venku a nějaké ty investice jsem ještě očekával...rozvody nevyjímaje. asi bude opravdu nejrozumější poslechnout Kubína a navštívit nějakého toho mechanika, aby to posoudil. sem jsem zašel pro názor,nebo radu,protože to dělám vždy,když mám problém a dá se říct, že se to vždy vyplatilo...možná jsem taky chtěl slyšet,že zbytečně plaším :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Sic mám trochu jinou motorizaci, ale ani té se problémy nevyhýbají....

Já to beru tak , že mi všichni s TSI jsme tak trochu hazardéři .

Ani mě v servisu nikdo nepřizná, že by existovali nějaké problémy u těchto motorů....

Proto taky poctivě jezdím na prohlídky do autorizáku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • Pawouk změnil název na Rozvody 1.4 TSI CAXA / řetěz, napínák, přestavovač / přeskočené, výměna

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...