Jump to content

Jaký průměr stabilizátoru př.nápravy Škoda Fabia RS?


erozim
 Share

Recommended Posts

Omlouvám se, že zakládám nové téma,ale hledal jsem tu 2 hodiny a nenašel jsem to co potřebuju a do žádnýho tématu zde se mi zdá, že se to nehodí, takže:

 

chtěl bych poprosit - potřebuju vyměnit silenbloky uložení přední nápravy na Škoda Fabii RS 96 kw, r.v. 7/2004, nevíte zde jaký je průměr stabilizátoru? Našel jsem, že se dělá 16, 17, 19.8 a 20.8mm. Když ho přemeřím šuplerou vyjde mi cca 20 mm, takže první 2 menší typy můžu vyloučit, vypadalo by to tedy na 19,8mm, ale neni spíš logické že fabia RS bude mít největší 20,8mm? Předem děkuji za jakýkoli postřeh.

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, omlouvám se, vyjádřil jsem se nepřesně - potřebuju vyměnit uložení stabilizátoru - ty dvě gumy co tam jsou. Dobře, rozměr stabilizátoru posuvkou mi vyšel přesně 20 mm, takže mi to nesedí na žádný rozměr ani minus ty 2mm jak píšeš.

Link to comment
Share on other sites

Díky všem za rady. Já někde koukal, že origo bude stát jeden kus 200,- a neorigo třeba 45. Pokud je to jak říkáš akurčitě neni co řešit a je asi lepší koupit origo. Já jsem třeba myslel, že někdo ví přesně jaký se dával průměr stabilizátoru na RS abych i věděl jestli jsem dobře přeměřil.  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...