Přejít na obsah

Boční lišty


NoiseR

Doporučené příspěvky

Čau Lugo: auti máš velmi pěkné, ale s těmi černými lištami je podle mě přece jen o dost pěknější. I kdyby jsi ty lišty dal do laku, tak už by to nebylo tak pěkné, jako když jsou černé, prostě kdyby jsi měl všechno v barvě, tak už by auti vypadalo moc monotónně, prostě takové nijaké, jestli víš, co myslím?

Mě se tedy rozhodně líbí víc s černými lištami, nemluvě o jejich praktickém významu. A tam nezáleží jen na tom, jak opatrně otevíráš dveře Ty, ale taky jak otevírá dveře ten, kdo parkuje vedle Tebe (ikdyž samozřejmě záleží jak vysoko má dotyčný hranu dveří atd). Nemluvě o tom, že pokud by byly lišty v laku, tak už by jejich praktická funkce byla přece jen trochu omezena, vždyť "drbnout" s nimi potom o něco, k čemuž asi taky na tom autě jsou, tak by byl ten lak na nich v háji.... No tak to asi vidím já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2McFormat : Děkuji za pochvalu :) Něco na tom bude co jsi napsal...praktická výhoda lišt se holt nedá zapřít...i když se ubráním já ťuknutí..nikdy nevím co se děje a jaký expert vedle mě zaparkuje...je fakt,že praktičnost by šla dolu kdyby byly lišty v laku..tak by to možná bylo ještě horší..někdo by do tebe ťuknul a lak by z lišty oprískl a pod tím by svítil černý plast... <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2McFormat : Děkuji za pochvalu :) Něco na tom bude co jsi napsal...praktická výhoda lišt se holt nedá zapřít...i když se ubráním já ťuknutí..nikdy nevím co se děje a jaký expert vedle mě zaparkuje...je fakt,že praktičnost by šla dolu kdyby byly lišty v laku..tak by to možná bylo ještě horší..někdo by do tebe ťuknul a lak by z lišty oprískl a pod tím by svítil černý plast... <_<

Nejlepší asi je zalakovat lišty do barvy... chtěl bych to udělat s přeními a zadními...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2McFormat : Děkuji za pochvalu :)  Něco na tom bude co jsi napsal...praktická výhoda lišt se holt nedá zapřít...i když se ubráním já ťuknutí..nikdy nevím co se děje a jaký expert vedle mě zaparkuje...je fakt,že praktičnost by šla dolu kdyby byly lišty v laku..tak by to možná bylo ještě horší..někdo by do tebe ťuknul a lak by z lišty oprískl a pod tím by svítil černý plast... <_<

Nejlepší asi je zalakovat lišty do barvy... chtěl bych to udělat s přeními a zadními...

Proti vkusu.... výsledek bude ale ještě horší než když by jsi nalakoval boční lišty. Někdo se Ti o to trochu otře a už Tě to bude sejřit. U předních a zadních to bude ještě horší než u bočních (parkování v řadě vozidel stojících rovnoběžně s okrajem vozovky). Tento "revoluční" nápad realizovali u Seatu (Cordoba, Ibiza) ale nedomnívám se, že by byl moc šťastný.... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli se prodává jenom celá sada,nic nezkazíš když to sundáš vše.Třeba Ti to za pár dní padne do oka.Když ne nalepíš nové lišty.S tou ochrannou funkcí bych to nijak nepřeceňoval.Nejvíc na ráně je rádius v úrovni klik a tam lišty nic neřeší.Asi lepší ochrana je parkovat pokud to jde mezi pěkná auta,kde je předpoklad,že majitelům taky záleží na tom,aby si auto neomlátili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo přesně jak říkáš...taky si raději obějdu několikrát parkoviště než abych to hned postavil vedle 120.. zásadně parkuji vedle lepších aut...Audi,Bmw a další nejsou vyjimkou :D Prostě už podle auta zhruba poznáš "hovado" majitele :) Jinak lišty se prodavají buďto jako sada za cca 700kč nebo po jedná za 250 :(

Jen tak mimochodem nevíte někdo jaký je objednací kód pro ty lišty?? Prolezl jsem ETOS a nikde je tam nenašel...díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo přesně jak říkáš...taky si raději obějdu několikrát parkoviště než abych to hned postavil vedle 120.. zásadně parkuji vedle lepších aut...Audi,Bmw a další nejsou vyjimkou  :D  Prostě už podle auta zhruba poznáš "hovado" majitele :) Jinak lišty se prodavají buďto jako sada za cca 700kč nebo po jedná za 250 :(

Jen tak mimochodem nevíte někdo jaký je objednací kód pro ty lišty?? Prolezl jsem ETOS a nikde je tam nenašel...díky :)

Nevim, ale dneska hodne majitelum drahejch aut je uplne jedno ze otevre dvere a ty pak musis na lak :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem pro zachování černých lišt. Dát je do laku nemá podle mě smysl - mizí funkce ochranná a ještě přibývá starost, co s odřeným či odloupnutým lakem... V případě úplného sundání se mi nelíbí přechodová hrana dveří, která tam stejně zůstane. A z estetického hlediska se mi líbí optické snížení vozu pomocí ochranných lišt. Můj názor na věc. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já v tom mám jasno. Optické rozdělení černou lištou se mi nelíbí, takže na autě jsou lišty černé a druhé momentálně v lakovně. Jestli mi má někdo něco otlouct, ať jsou to lišty a ne dveře. Přední nárazník mám RS, na zadním zatím lištu v laku a v lakovně překryt zadního nárazníku, takže stejná situace jako zakladatela tématu. Marek TDi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo díky za názor:)Zajímavé..možná taky zajdu do lakovny..A to lakuješ ty svoje původní lišty? Nebo jsi koupil novou sadu? A poslední dotaz..na kolik to přijde? :)

Dal jsem do lakovny novou sadu. Na kolik mě vyjde jejich lakování fakt nevím, protože mi dělají najednou boční lišty, lištu na čelní sklo, převlek zad. nárazníku na komi a masku od EP. Marek TDi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...