Přejít na obsah

Jarný zraz superbclubu 2015 na Slovensku


Ghostbuster

Doporučené příspěvky

Caw, skoda... Obed asi okolo obeda :-) Kemp nechcem zakríknuť, v sobotu ešte idem osobne na "prehliadku". Je to o par km ďalej (Považská Bytrica) resp Považská Teplá- Kemp sa volá Manín, podľa Manínskej Tieňavy (krásnej okolitej prírody, leží priamo na hranici štátnej prírodnej rezervácie Manínska Tiesňava.).štýľom je nieco podobné ako na bystričke. K dispozícii nám bude viac chát ako v Trenčíne, celkovo to bude lacnejšie a krajšie situované. Pani je milá, viac menej nemajú problém s ničím.

Hned ako som sa vrátil z Talianska mi to nedalo a vykonal som špionáž. Fotil som už v šere, preto je to take pochmúrne...

 

dsc0454.jpg

dsc0458.jpg

dsc0455.jpg

dsc0467.jpg

dsc047mtm.jpg

dsc0460.jpg

 

odkaz na web:

http://www.maninska.sk/index.php?page=3〈=slovak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže dnes som bol s Lenkou na obhliadke kempu a mám dúfam všetky potrebné info. Na úvod poviem len to že pani majiteľka je fakt super, ochotná a viac menej všetko je bez problémov. Jeden malinký problémik bude len s parkovaním pri chatkách ak by bolo mokro. Ono pri prvých 5 chatkách sa dá zaparkovať aj ked je napršané (lebo je tam spevnený podklad) ale inde by sme to rozbili a sezóna v kempe akurát začína tak sa pani bojí (po tom čo som videl na bystričke sa jej zas ani moc nečudujem :-) ) Netreba však zúfať, parkovisko je hneď pri prvých chatkách, resp pri spoločenskej miestnosti, ktorá nám bude k dispozícii. Ohnisiek jej tam viac, ale pri spoločenskej miestnosti je krásny plac, priamo pri chatkách kde by sme si mohli postaviť aj altánok. Sedenie nebude problém, chatky majú stoličky a okrem toho nám pani možno aj zapožičia pivne súpravy na sedenie, takže pohodka. Priamo v kempe pri parkovisku nám bude k dispozícii bufet - káva čaj, pivko, kofolka, nanuky atď teda nebude problém. Akurát tam začali stavať aj veľký prístrešok, len je to trochu "od ruky" od chatiek. AK by sme chceli pani vedúca sama ponukla ze nám zapožičia kotlík na guláš, väčší gril a čo ma prekvapilo dokonca aj výčap na pivečko keby chceme :-) čo sa týka dreva, tak to ozaj do hory ťahať nemusíme, je ho tu pre nás k dispozícii habadej, čiže ďalšie menšie plus. Chatky sú jednoduché drevenné, žiaden luxus ale myslím že to bude ok :-) Dnes to tam vyzeralo podstatne lepšie ako minulý týždeň, pomaly sa pripravujú veci na začiatok sezóny. Psíkovia nie su žiadny problém. Cez kemp preteká potok a má aj kúpalisko (bohuzial v nasom termine este asi nebude realne kúpať sa, kedze ho napustaju vodou z prameňa) Stany môžu byť hocikde, ak by mal niekto záujem o tento druh ubytovania, dajte mi vedieť :-) k dispozícii nám bude asi 25 chatiek takže sa v pohode zmestia aj noví členovia superclubu. Zabudol som na niečo?

 

post-85341-0-19508600-1428785075_thumb.j

tak a prave sa mi konecne podarilo nahrat obrazok priamo sem, diky pawouk :-)

post-85341-0-52030700-1428785227_thumb.j

post-85341-0-42442200-1428785290_thumb.j

Editováno: , autor: Ghostbuster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

So štvrtkom problém nebude, reštaurácie už obehávame, blízko je Považská bystrica čize v prípade núdze tam ich je minimálne 20 :-) Inak spoločný obed by nam spravili bez problémov aj v chatovej oblasti hneď vedla kempu (je to jedna majiteľka a vlastne aj areál) ale viem že by sme s jedným-dvoma chodmi na výber neuspokojili niektoré maškrtné jazýčky :-)  karty myslíš jako v kempe, alebo v tom bufete? asi nehrozí, ale mozem zistiť... internet zistím vy faceboookárí :-) signál sa tam hadam kdesi nájde :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Tak u nas nastala zmena. Bohuzel me cekaji ROZVODY. Naposled byli delane v 87 000 km od predchoziho majitele. Takze jsem doufal,ze je to o.k. Ale vcera kdyz jsem byl prezouvat tak jsem si to radsi nechal skontrolovat a bylo mi receno. Ze uz jsou na hrane. Takze mi cekaji. A jak vime levna sranda to neni :-(.

Takze to semnou a s moji pritelkyni vypada tak. Ze prijedem jen ze soboty na nedeli. Ale jeste se 100% ozvu. Ale urco dojedu. I kdyby na jeden den .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...