Přejít na obsah

Jarný zraz superbclubu 2015 na Slovensku


Ghostbuster

Doporučené příspěvky

Zdravim vsechny,

jiz jsem se uspesne vratil domu! Prijel jsem v asi 23:45. Neco malo pres ctyri hodinky, zejmena v dusledku deste skoro az do Prahy.

 

Srazove pocasi jako jiz tradicne... Vsechny jsem vas rad videl a urcite prijedu priste!

 

Bohuzel se mi stala pri ceste na D1 za Brnem do Prahy dosti neprijemna vec - potkal jsem ve svodidlech v levem pruhu auto, kteremu jsem se jentaktak vyhnul. Nastesti jsem si vsiml na posledni chvili, ze (pravdepodobne) dalkove svetlo, ktere na me sviti, neni v protismeru pres oddelovaci pas, ale v mem jizdnim pruhu.

 

Jsem rad, ze to mam zaznamenane na kamere. Sice tam skoro nic neni videt (noc, vysoka rychlost s destem a to auto svitilo primo do kamery), ale je z toho aspon patrne, ze se mi to nezdalo. Byla to chvilicka a nez si clovek uvedomi, co vlastne videl, uz ma pochyby, jestli si to nespletl... Volal jsem samozrejme na 112ku a pry jim to jeste nikdo nehlasil.

 

Zastavit jsem u toho nemohl, nebot jsem v tu chvili uz byl o nekolik set metru dal a musel bych couvat na dalnici, nebo se ty stovky metru v noci v desti vracet pesky a prebihat do prostredniho pruhu... Snad je dotycny vporadku.

Editováno: , autor: nemo.x
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baja a Cuzikovi taky dorazili v poradku domu.
Dekujeme moc Miskovi za super sraz, bylo paradne :) A hlavne napad s plakatem, za to mate velky palec nahoru! :)
Pocasi sice tradicni, ale i presto se paradne grilovalo :)

Foto pozdeji promazu hodim odkaz pro stazeni ;)

Baja

Editováno: , autor: Bajuszka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau Kamaradi, já jsem dojel už v plánovaných 12:15, ale přes další povinnosti jsem se dostal na forum až ted. Bylo to super, opet bude na co vzpomínat :-D. Bračíkům děkuji za parádní organizaci a propagaci, které vedlo k dosažení rekordu zúčastněných superbu. Fotky a videa zde nasdílím během týdne a už se těším na Vaše. 

 

 

Nové učastníky jsem rád poznal, starou partu rád viděl a už se těším na další srazík, at bude kdekoliv a jakkoliv daleko:-D 

 

 

Tak pro dnešek dobrou noc a at Vás blechy štípou celou noc!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak předně velká chvála za jednoznačně povedený sraz :kol-47:  Jinak Milane - nemo.x , koukám, že toho Pána Boha docela zaměstnáváš, ale také je vidět, že Tě má rád andílek  Opravdu to byla velká klika, ale hlavně, že jsi to perfektně zvládl.

 

Jsem rád, že se ta naše SUPÍ BANDA  tak perfektně doplňuje, jen tak dál! :palec:  :palec2:  :D  :gunners3: 

.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miško, bylo to SuperB sraz :) 

Bohužel to, co se stalo nikdo nemohl čekat a ty za to nemůžeš! Tohle se může stát každému, kdo se vrhne uspořádat sraz. 
My se tak akorát můžeme ponaučit, že nebudeme pořádat srazy v termín, kdy se kempy námi otevřou :) 

 

Děkují tobě i Lence za skvělý víkend ;) A samozřejmě všem zúčastněným ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...