Přejít na obsah

SmartLink (Apple CarPlay/Android Auto/MirrorLink)


Doporučené příspěvky

Tak si to zkus....na telefonu spustíš Rockscout, připojíš telefon, pak jen odmítneš instalaci  a dáš zavřít vše a zvolíš dole zrcadlení na navigaci 1:1.

 

Používat android v rámci korporace a zabezpečovat si jej můžou snad jen Číňani. To nikdo jiný rozumný neudělá.

 

Tady už se někdo snaží řešit i tu klávesnici:

  1. Install attached aa-ll-info-1.0.apk
  2. Go to your car.
  3. Unlock screen of your phone.
  4. Connect phone by USB to the car.
  5. Email me the info, as shown:

https___drive_google.thumb.png.c38861655a997230bbba2f5bff8160a8.png

 

aplikace:

aa-ll.apk

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mají to v Čechách některé větší společnosti, které používají tu síť ke sdílení důležitých obchodních dat. Opravdu jsem jich řešil několik. A pokud máš SCM součástí systému, žádné 1:1 nezmačkneš, protože, jakmile připojíš telefon s odinstalovanou verzí SCM, napíše Ti automobil, že telefon není vybaven funkcí MirrorLink a telefon Ti napíše, že musíš nejdříve nainstalovat SCM a přes to prostě nejede vlak. RockScoutů, Škoda One App, Glympse i třeba placenou Sygiq Car Navigation tam můžeš mít, co chceš, ale bez SCM se prostě auto a telefon nespojí. Například Holanský Vodafon ( byť Holanský T-mobil na tom samém telefonu, ale jiná ROM bez problému jede :-)). Týká se to hlavně telefonů s verzí ML 1.3.X a zatím pouze 64 bitových procesorů ARM64....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem si, že ML, má každý telefon, ale nohužel tomu tak není. Mám manažerský telefon (BB KeyOne) a budu se muset naučit používat AA a pokud to nebude chodit tak jak chci, tak holt nebudu používat nic a jen ho budu mít připojen na volání.

@horamil Ta vaše aplikace vypadá skvěle, bohužel jsem jí nakonec díky chybějící podpoře ML musel odinstalovat, takže koupi berte jako dobrovolný příspěvek na rozvoj pro ty, jenž ML mají.

A abych nezapomněl, kdo z Vás viděl telefonovat řidiče luxusních aut přes BT za jízdy, já bych asi napočítal max do 5 za celý svůj život. Tím chci říct, že to jsou ty lidé, kteří si kupují dražší přístroje (podporující ML - S8, S7, P10 a jiné) a pro nás všechny ostatní už by konečně mohli ofiko zprovoznit AA na Google Play

Editováno: , autor: ziza23
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...tak na telefonování přes BlueTooth za jízdy nepotřebujete žádný dražší přístroj, to zvládne jakýkoliv, co má Bluetooth, což jsou snad všechny na trhu za posledních 10 let dozadu... Jinak, že nemůžete ve voze využít funkce FA for Auto nás mrzí, můžete ho však používat stejně dobře v samotném mobilu ( aplikace s reklamami má více než 2.000.000 stažení - ta ale nefunguje v autě ), i však do budoucna, pokud si pořídíte telefon s MirrorLinkem, další stažení do něj již pak máte zdarma....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 1. 2018 na 15:33, petous22 napsal:

Ten ind je fakt hodně šikovnej, poslední verze aplikace už umí přehrávat kde co, nejen Youtube: http://www.thekirankumar.com/blog/2017/12/29/play-youtube-video-android-auto-app/?youtube a funguje za jízdy bez problémů (pokud je signál).

 

Kde to najdu prosím Tě?

V telefonu mi YOUTUBE AUTO funguje, ale nenašel jsem to v Android Auto ani v Mirror Link ani v Samsung Car Mode.

V android Auto pod volbou hudba mám VLC Spotify Hudba Play ale Youtube Auto ne.

Kde se to spouští???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozumím ale nezobrazuje se to tam.

Přitom tam je ta šipka, že mám vybrat ale je tam jen exit a nic víc.

Zkusím nainstalovat něco jiného, co by se tam zobrazilo, ale nevím co?

Poraďte.

Ať vyloučím, že blbne YoutubeAuto a né AndroidAuto.

Editováno: , autor: eauto1.cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nesledoval jsem video, je nutné postupovat přesně podle návodu.

Už to jede!

Teď má Vodafone nějaký balíček YOUTUBE kde se neodečítají data a je to neomezeně za 99kč/měsíc.

Myslím, že podobné služby bude mít každý operátor.

Zjistil jsem, že v developer setings lze zadat kvalitu videa 720 nebo 1080 kdo má tak kvalitní display...

Kolik má columbus/Discover Pro z roku 2015/2016? nevíte? Ještě ten poslední s kolečkama...

Díky moc všem.

Editováno: , autor: eauto1.cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V developer settings lze povolit videa 720  i 1080 současně, tak  jsem to učinil obojí. 

Rozlišení Columbus/DiscoverPro MIB2 je 960

Předpokládám, že se to bude přehrávat stejně na automatické rozlišení, dle kvality signálu jako v PC, ale při dobrém signálu je škoda to mít na minimum.

Je to tak, nebo se mýlím?

maxresdefault.jpg

Editováno: , autor: eauto1.cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1/4/2018 na 21:19, petous22 napsal:

Další aplikace - media player bez reklam a poplatků:  https://github.com/nerone-github/UnleashedAudioPlayer   apk ke stažení:   https://github.com/nerone-github/UnleashedAudioPlayer/tree/master/apk

 

Jen pro info - ten media player nefunguje. Teda aspoň mně blokunul AA...nešlo nic kromě pouze tlačítek/ikonek v samotné aplikaci. Ale nemohl jsem vyjet z plazeru, abych si třeba přepnul do YT, či do Mirrorlinku. Takže appka šla z mobilu a pak vše zase šlo jako předtím. Tak ať víte...ale klidne zkuste sami..."kdo si hraje,  nezlobí".  :D

Spoiler

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 1. 2018 na 10:08, eauto1.cz napsal:

V developer settings lze povolit videa 720  i 1080 současně, tak  jsem to učinil obojí. 

Rozlišení Columbus/DiscoverPro MIB2 je 960

Předpokládám, že se to bude přehrávat stejně na automatické rozlišení, dle kvality signálu jako v PC, ale při dobrém signálu je škoda to mít na minimum.

Je to tak, nebo se mýlím?

maxresdefault.jpg

Samozřejmě jde YouTube a dalších cca 30 aplikací pustit i pře MirrorLink v rámci této aplikace: https://goo.gl/rKNzpG , více informací zde : https://goo.gl/SD5pXw

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 12. 2017 na 1:49, horamil napsal:

pokud chcete provozovat youtube, facebook, webový prohlížeč, přehrávač videa, IP televizi apod., doporučuji spíše MirrorLink a tuhle aplikaci:

https://goo.gl/rKNzpG. Vše funguje na všech infotaimentech Škoda, ale i dalších značek ( VW, Peugeot, Citroen, Toyota, atd... ) a hlavně se všemi telefony, nejen Samsung, ale i HTC, Huawei a Sony. Jediná podmínka je MirrorLink kompatibilita. Vše funguje i za jízdy, nepotřebujete VIM ani root telefonu, ani crack. Do vozu se nic neinstaluje ani nekoduje. Stačí Vám jen 180,- Kč ( včetně DPH) na nákup aplikace....

mrcz.asf

Tak jsem se konečně dostal k vyzkoušení, funguje výborně....skvělá práce autora (autorů). Myslím, že 180 CZK jednorázově je fér....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...