Přejít na obsah

SmartLink (Apple CarPlay/Android Auto/MirrorLink)


Doporučené příspěvky

Zdravim. Rad bych se zde poradil. Odchazi mi stary mobil a uvazuji o porizeni noveho a rad bych aby fungoval dobre s Superbem III 2015 s Columbem. Uvazuji budto o Samsungu S8 nebo Note8, nic jineho me asi neprijde zajimavejsiho. A hodne by mne zajimalo, zda je nejaka sance dostat treba Waze nebo Sygic na obrazovku v aute. Da se to bez rootu ci nejakeho dalsiho zarizeni? pripadne jakeho? Diky moc, Mak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš mít v autě podporu AndroidAuto a MirrorLink, neboli ve Škodovkách funkci Smartlink. Pokud to máš, tak Waze běží pod AndroidAutem a Sygic (musí to být Sygic Car Navigation, ten "obyčejný Sygic NE) funguje přes MirrorLink. Samsungy obecně v pohodě podporují jak AndroidAuto (nutno ručně ztáhnout a nainstalovat aplikaci, neboť v google play není pro ČR dostupná) tak i MirrorLink. To vše bez rootu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak máš v Superbe Smartlink, tak Waze aj Gmaps funguju pomocou Android Auto. AA je potrebné ručne doinštalovať.

Gmaps aj cez Mirrorlink bez nutnosti čokoľvek inštalovať.

Ak chceš cez Mirrorlink viac apiek, tak si prelistuj posledných 5-6 strán tohto vlákna.


Sent using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky... to zni dobre. Jo mirrorlink tam asi je... jeste uvidime jak dobre tomu pojede gps... ted mam starickej note3 co ma gps a glonnas a ten se teda skrz pokovene predni okno moc nechyta. uvidime. Diky jak poridim foun poreferuji. Ted mne ceka jeste montaz kamery ale to bude taky boj... kolem zrcatka to ma strasne velkou zatmavenou plochu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, petous22 napsal:

Pokud se aplikace aavagvex odmítá nainstalovat, tak je nutno odinstalovat starší verzi, najdete ji v seznamu aplikací podle abecedy pod názvem: VAG Extension Android Auto, tam se také dají zkontrolovat oprávnění, je nutné povolit sdílet "Informace o autě". 

Mne nainstalovat jde uplne v pohode...mam i v telefonu vsechny opravneni ale stejne nic..

v AA se ukaze ten monitor ale data na nem se nemeni...

Podle navodu jsem postupoval uplne presne a stejne nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No prave uplne nevim. Do Note3 koupim kazdej rok novou baterku. Upadl mi i na schodech v metru a stale celej. Infraport se tez hodi. No asi to bude zase Note holt8. Chtrl jsem Note7 ale to holt uplne nevyslo... alr z meho pohledu je N7 lepsi jak N8... jedine co fakt nemusim je ten zahnutej displej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, petous22 napsal:


Nefrčí mi to, také jenom zobrazí budíky, ale data nefrčí. Vše podle návodu. Jsou tam psané verze, které fungují a které ne, já mám verzi SW 0361 o té se tam nepíše, takže je možné, že to s ní nemaká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, petous22 napsal:

Pokud se aplikace aavagvex odmítá nainstalovat, tak je nutno odinstalovat starší verzi, najdete ji v seznamu aplikací podle abecedy pod názvem: VAG Extension Android Auto, tam se také dají zkontrolovat oprávnění, je nutné povolit sdílet "Informace o autě". 

Ona sa nainstaluje,ale nieje mozne ju po instalacii otvorit.Alebo nieje treba?

Znovu som odinstaloval a nainstaloval nove z tvojo linku a nic....

Citovat

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne nainstalovat jde uplne v pohode...mam i v telefonu vsechny opravneni ale stejne nic..
v AA se ukaze ten monitor ale data na nem se nemeni...
Podle navodu jsem postupoval uplne presne a stejne nic...
me taky ne, je to firmwarem radia, pisou to ve foru u VW Golf 7. Ja mam verzi firmware 0245 a ten nefunguje...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z mých zkušeností, jsou budíky nefunkčí, pokud v nich nastavím Eco položky.

Pokud tam Eco položky nejsou, ukazují budíky tak jak mají. Nevím, jestli to brzdí i nějaké jiné, ale mám to nastavené takto :

 

Left: Speed

Center: Turbo charge pressure

Right: Output power

View 1 battery voltage

2: RPM

3: Coolant temperature

4: Oil temperature

 

Takhle to mám nastavené a všechny hodnoty se za jízdy mění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...