Přejít na obsah

SmartLink (Apple CarPlay/Android Auto/MirrorLink)


Doporučené příspěvky

ahoj, 

tak ja som nakoniec ten kod obejdnal, ted uz cekam, kedy mi zavolaji zo servisu kvuli aktivaci.

tiez som laboroval nad cenou ale :

keby si chcel vymenit bolero za original radio s navigaci tak to vyjde urcite podstatne viac. ak zoberes nejake radio z havarovaneho auta - myslim starsi model, tak tam nebudes mat aktualne dopravne info, pretoze starsie radia a mapy to presote nevedeli- nie ako teraz najnovsie systemy.

tym padom, ak pocitam ze auto este budem mat cca 5 rokov, tak potom cena 1000/ rok sa da nejak poriesit...

 

Revol:

mirrorlink ti urcite nepojde, ale kedze smartlink je aj android auto, tak touto cestou by ti to mohlo fachat.

ak si z okolia brna, mozme sa stratnut, ked to budem mat aktivane.

 

alebo, si zajdi k predajcovi, a skus pripojit tvoj telefon cez apku android auto na auto, ktore ma smartlink aktivovany.

dobry predajca ma aspon jedno take auto na sklade.

ja som to nakoniec tiez tak spravil...

Editováno: , autor: viktorb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel jsem z Berouna, takže Praha a okolí, Brno je daleko, ale každopádně děkuji za nabídku.

 

V servise se zkusím zeptat, AA mám nainstalované, tak bych to zkusil jen spojit. Jde mi více méně jen o Waze a právě si říkám že 5k je dost, asi si radši koupím držáček na telefon a budu pokračovat jako do teď.

 

Hlavně mě štve, že to tam mělo být. Mám Style+ 2016, ale nevím, zda Bolero 8”? Dle fotek na google to je Bolero 8”, ale píše mi to, že mám aktivovat. Auto mám pár dní,tak se s ním zatím seznamuji:)

 

 

Editováno: , autor: revol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

este jedna vec, 

ja mam taky oktavku ve vybave STYLE PLUS, a smartlink je tam. akurat ze neni aktivovany.

moze sa totiz stat, ze niektore starsie bolera tam ani nemaju ponuku toho smarltinku v menu, a tym padom to vobec nie je mozne doplnit - ak dobre viem.

to su mozno dve veci pri obejdanvke ktore ti mozno predajca nevysvetlil poriadne - ci to tam budes mat pripravene, alebo ti to aj aktivuju za tu cenu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi na začátku 2016 ten Smartlink nebyl ve Style+, jinak nevím. Než jsem to auto přebíral tak jsem se těšil na Smartlink a sklápěcí zrcátka (taky jsou ve style +) a bohužel. Ještě mi chybí asistent rozjezdu do kopce, na který se budu ptát, zda ještě lze dodělat (pro ženu).

 

Já Smartlink v menu mám a chce to aktivaci, což předpokládám je za těch 5k

 

PS: nevíte k čemu je toto tlačítko na volantu?

 

IMG_20180609_103929244.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oprava - ja to tam mam stejne ako ty - tiez musim zaplatit za aktivaci... asi sme sa neporozumeli...

 

dodelat rozjezd urcite jde, taky pres servis - nekolik tisic korun, nebo si najdi lokalne skoda sraz tym, kdo umi pres kabel aktivovat veci na skodovce a budes to mit levneji.

presne ten rozjazd som si daval dodelavat taky pres nekoho, kdo to umi...

a to tlacitko je myslim sledovanie jazdnych pruhov - ale ak to nie je tak, tak nech ma opravia znalejsi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asistent rozjezdu do kopce ti udělá kdokoliv s kabelem, nebo EL327 a caristou v mobilu. Mě to také nabízeli ve škodovce při konfiguraci za 2 litry u fábie, tak jsem s díky odmítl a raději ušetřené peníze použil na upgrade ze swingu na bolero + surround (zadní repro, abych je nemusel dodělávat). HHC asistent mi pak nakódoval přes kabel jeden z místních uživatelů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 6. 2018 na 18:52, MOJE_JMÉNO napsal:

Zdravím.

 

Snažil jsem se vyhledat co potřebuji, ale ztratil jsem se ve vláknech....

Dotaz je jednoduchý víc, než jasná odpověď.

Mám novou firemní Octavii (2018) s rádiem SWING, do které mi objednali samé hovadiny, ale to co skutečně potřebuji ne. Rád bych oficiální cestou přes značkový servis (jinak to v žádném případě nepůjde) aktivoval funkci SMARTLINK pro možnost zrcadlení (výhradně) navigace Waze (telefon Xiaomi Redmi 4X). Máte někdo ověřenou informaci, o jaký zásah se jedná ? Je to jen klik-klak na NTB pro servisáka, nebo je třeba fyzicky něco "doplnit do palubky" a k tomu to odbloknout? Máte představu o ceně tohoto úkonu ?

 

Díky moc předem za ověřenou informaci !!

Radio Swing a zrcadlení? Na tom minidisplayi ? To asi fakt technicky nepůjde....Pokud vím, tak Smartlink je technicky možný pouze na Bolero, Amundsen a Columbus

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Malta napsal:

asistent rozjezdu do kopce ti udělá kdokoliv s kabelem, nebo EL327 a caristou v mobilu. Mě to také nabízeli ve škodovce při konfiguraci za 2 litry u fábie, tak jsem s díky odmítl a raději ušetřené peníze použil na upgrade ze swingu na bolero + surround (zadní repro, abych je nemusel dodělávat). HHC asistent mi pak nakódoval přes kabel jeden z místních uživatelů

Já to vím, že mě ve škodovce natáhnou, ale kvůli záruce mi nic jiného nezbývá. Auto mám 5 dní, tak radši chvíli záruku budu držet, mám ji do 6/2020. Ještě holt zauvažuji, zda ty dva roky nebudu jezdit bez toho a pak to neaktivovat od někoho. Ten Smartlink mi taky dokáže aktivovat někdo z místních nebo jen škodovka? Na foru jsem četl, že za to dal někdo 3,5k a tady ve škodovce chtějí 5k.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, revol napsal:

Já to vím, že mě ve škodovce natáhnou, ale kvůli záruce mi nic jiného nezbývá. Auto mám 5 dní, tak radši chvíli záruku budu držet, mám ji do 6/2020. Ještě holt zauvažuji, zda ty dva roky nebudu jezdit bez toho a pak to neaktivovat od někoho. Ten Smartlink mi taky dokáže aktivovat někdo z místních nebo jen škodovka? Na foru jsem četl, že za to dal někdo 3,5k a tady ve škodovce chtějí 5k.

 

Nakódoval jsem si spoustu věcí asi 2 měsíce po koupi...toto Ti nikdo zkoumat nebude, takže neměj v případě kódování o záruku strach. Není to mechanický zásah. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky chlapy za postřehy.

 

před 1 hodinou, Malta napsal:

byl jsem na oleji a nikoho nic nezajímá

 

Jenže olej není záruční věc, co když se něco vy*ere a tam už by to mohli řešit, ne? Vím jak se všechny firmy koušou, když mají na něco uznat záruku.

 

Omlouvám se za offtopic.

 

Ke Smartlinku, zkusím dnes do toho servisu zajít a poptat se, zda bych ho nemohl u nich vyzkoušet, jestli mi bude fungovat a rovnou se i zeptám, ať mi nacení výměnu oleje. Do teď jsem si kupoval olej a filtry v práci (mám výrazné slevy) a tady mi to předpokládám nedovolí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, horamil napsal:

Radio Swing a zrcadlení? Na tom minidisplayi ? To asi fakt technicky nepůjde....Pokud vím, tak Smartlink je technicky možný pouze na Bolero, Amundsen a Columbus

 

Minidispleji ??? 6,5" považuješ za minidisplej ? To snad nemyslíš vážně. Doteď používám 5" telefon narvaný v mřížce a nemám rozhodně pocit, že by mi to pro navigování nestačilo. Důvod proč chci smartlink je ten, že telefon je po půl hodině rozpálený. Rád bych mu zhasnul displej a hodil jej s kabelem do schránky do chladu. 

V současnosti nefunguje konfigurátor Škody, ale jsem si na 99% jistý, že ke Swingu je mirrorlink nabízen jako příplatková položka za 3500,- Kč. Takže nesouhlasím v podstatě s ničím, co jsi napsal. Ale i tak díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě si dovolím neodpustit malou poznámku k tématu tohoto diskusního fóra. zdůrazňuji, že nechci opravdu nikoho urazit, ale zdá se mi, že správce tohoto vlákna asi spinká :kol-55: Téma má již 26 stran a v podstatě se o mirrorlinku debatuje cca na polovině příspěvků. Viz výše výměna oleje, či rozjezd do kopce. Vyjadřujme se všichni prosím opravdu jen k daným tématům (tak jak je zvykem na ostatních fórech) a nezabředávejme mimo. Od toho jsou ostatní témata (již vzniklá, nebo nově vytořená). Takto je téma velmi nepřehledné a dochází tím mnohdy k opakovaným dotazů, jelikož ne každý se prokouše (i nesouvisejícími) tématy od a až do z.

Zpět k mému dotazu. Jelikož sem se zde výsledku nedobral, nezbývá mi než oslovit přímo zástupce ŠKODY. Až dostanu odpověď, určitě se o ni s Vámi podělím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za off topic se omlouvám. Včera jsem byl v servisu se na vše zeptat.

HHC mi prý bez ztráty záruky neudělají a olej za 5,5k podle toho kolik bude chybět v ostřikovačích atd. Těma ostřikovačema mě pobavili. Teď už zpět k tématu:

 

Bavili jsme se o Smartlinku, zda bych ho mohl vyzkoušet a žádný auto se Smartlinkem neměli:( když jsem se ptal, co když to nepůjde, tak sice řekl, že to mohu otestovat při předání, ale vyhýbal se odpovědi, že když to nepůjde, nebudu to muset platit. Prý nevidí důvod, proč by to nemělo jít. Zatím jsem se rozhodl, že počkám. Jde mi hlavně o waze a 5199Kč jen, že vyměním telefon ve stojánku, je dost.

 

Náhodou někdo z Prahy (západ, Beroun atd.) kdo by byl ochotný se mnou Smartlink vyzkoušet a ukázat, co vše umí? Hrozně bych to rád viděl naživo.

Editováno: , autor: revol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bojler :

 

to mas teda telefon registrovany v nemecku alebo v rakusku ?

pretoze oficialne z google play v CR ani v SR nestiahnes Android auto aplikaciu. jedine z apkmirror...

 

inak co viem, android auto by malo ist so skoro kazdym telefonom, len mirrorlink neide.

je hlavne potrebne, aby smartlink v aute bol aktivovany...

v bolere kliknut na ikonu a uvidite...

 

REvol :

 

ak nikoho nenajdes, tak ja by som mal ist 5.7 do nemecka, tak by som sa mohol stavit niekde na benzinke okolo berouna...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám Samsung J5 (2016). Na novou Octavii zatím čekám, snad bude brzy (čekám už 2,5 měsíce).

Ale teď jezdím ve Fabii combi 2016 a v ní mám radio BOLERO (jen 6") se smartlinkem a AndroidAuto jsem zprovoznil na poprvé. Vůbec s tím nebyl problém. Jediné k čemu to ale využívám, je WAZE (odzkoušel jsem i google mapy, jako druhou možnost co to umí a také šlape dobře, jen jsem zvyknutý na WAZE, tak jsem u něj zůstal). Je lehce jednodušší než na mobilu, ale na navigování to krásně stačí. Občas když do toho telefonuji, tak se navigace sekne, ale to je jednou z 10 pokusů, zatím jsem nevysotopoval proč. Stačí z mobilu vyndat a zandat kabel a vše jede zase bez problémů.

 

Jediné s čím jsem laboroval je kabel. První fungoval dobře, ale jak byl telefon nabitý na 100%, tak se to pořád odpojovalo a připojovalo. Další original Samsung kabel nešel vůbec, ani nabíjení. Doma jsem našel nějaký obyč a ten šlape dobře, i když je mobil na 100% nabitý, tak neodpojuje AA. Z aliex.. jsem si objednal dva nové krátké kabely do Octavie a oba šlapou také bez výpadků.

 

Předpokládám, že v Octávii to pojede úplně stejně.

 

Více než WAZE tam nevyužívám. I hledání kontaktů je 100x jednodušší před škoda infotaiment než přes AA, spotify nemám, tak také nemůžu posoudit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...