Přejít na obsah

SmartLink (Apple CarPlay/Android Auto/MirrorLink)


Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, viktorb napsal:

ak nikoho nenajdes, tak ja by som mal ist 5.7 do nemecka, tak by som sa mohol stavit niekde na benzinke okolo berouna...

Díky, to zní dobře, hodil bys mi na sebe nějaký kontakt do PM, toho 5.7. nevím jestli někam nepojedeme na prodloužený víkend, ale kdyby to klaplo, bylo by to fajn.

 

Nepoužíváte někdo AA přes magnetický kabel? Zda funguje?

 

Spotify používám, takže krom Waze bych využil i Spotify, ale nic dalšího zajímavého tam moc nevidím

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těsně před převzetím SIII jsem byl ve Španělsku, tak možná proto šlo AA stáhnout. Uvidíme, jak s přímou instalací.

 

Neuměli byste doporučit nějaký DOBRÝ článek/návod na AA? Začne mně to po spuštění pouštět jakýsi režim nerušit. Když ho chcu vypnout, tak se obratem sám zase zapne a reaguje to na druhé vypnutí. AA jsem už používal, ale před nějakou dobou v předchozí verzi a tam to bylo ok. Totalita evidentně postupuje mílovými kroky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honza97: samsung galaxy J5 2016 propojíš jen přes AndroidAuto, pokud si ho naistaluješ z .apk, ale mirrorlink na něm nepojede (ten lze až na řadě A, např A3).

 

Mak.cz: u Samsungu S7, S9 by měl fungovat AA a taky mirrorlink. Ten jsem zkoušel s S8 a fungoval. Tedy pokud máš na Columbusu Smartlink+.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, bojler napsal:

Těsně před převzetím SIII jsem byl ve Španělsku, tak možná proto šlo AA stáhnout. Uvidíme, jak s přímou instalací.

 

Neuměli byste doporučit nějaký DOBRÝ článek/návod na AA? Začne mně to po spuštění pouštět jakýsi režim nerušit. Když ho chcu vypnout, tak se obratem sám zase zapne a reaguje to na druhé vypnutí. AA jsem už používal, ale před nějakou dobou v předchozí verzi a tam to bylo ok. Totalita evidentně postupuje mílovými kroky.

 

Záleží, jestli jsi to stáhnul přímo z Google Play a nebo přímo z obchodu Samsung...ale nastavení telefonu by mělo vypadat tak, jako v tom videu - https://www.youtube.com/watch?v=df2cG9iwJ84

 

Totiž ta aplikace z Samsung store je neštěstí, které by tam podle mě nemělo co dělat. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 6. 2018 na 16:00, MOJE_JMÉNO napsal:

Minidispleji ??? 6,5" považuješ za minidisplej ? To snad nemyslíš vážně. Doteď používám 5" telefon narvaný v mřížce a nemám rozhodně pocit, že by mi to pro navigování nestačilo. Důvod proč chci smartlink je ten, že telefon je po půl hodině rozpálený. Rád bych mu zhasnul displej a hodil jej s kabelem do schránky do chladu. 

V současnosti nefunguje konfigurátor Škody, ale jsem si na 99% jistý, že ke Swingu je mirrorlink nabízen jako příplatková položka za 3500,- Kč. Takže nesouhlasím v podstatě s ničím, co jsi napsal. Ale i tak díky.

Takže omluva za moji osobu. Skutečně jsem se v rychlosti koukl na staré radio Swing, nikoliv na nové s barevným displayem. U něj je technicky opravdu možná podpora SmartLinku, spíše je otázkou, jak to bude s podporou obchodní - tj., pro které modely aut a s jakou výbavou bude možné si SmartLink k Swingu objednat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, 

 

tak po minulotyzdnovom aktivovani mi mirrorlink ide uplne super. ziaden problem.

 

mam ale maly problem s Android auto. neviem preco, ale od druheho dna, ked som isiel vecer na aute, tak sa preplo do nocneho rezimu - asi podla casu. 

odvtedy ale aj cez den mam vzdy nocny rezim, takze mapy su tmave ( aj waze aj google mapy).

viete niekto poradit ?

 

EDIT : poriesene cez developer options...

Editováno: , autor: viktorb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 6. 2018 na 16:13, MOJE_JMÉNO napsal:

 

Zpět k mému dotazu. Jelikož sem se zde výsledku nedobral, nezbývá mi než oslovit přímo zástupce ŠKODY. Až dostanu odpověď, určitě se o ni s Vámi podělím.

 

Odpověď :

Ano lze provést aktivaci bez mechanického zásahu... Cena 6.500,-Kč. Upozornili na možnou nekompatibilitu... Měl jsem doposud zato, že nějakou škatuli tam musejí nainstalovat, ale zřejmě to tam je z výroby automaticky.

 

,

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 20. 6. 2018 na 22:25, horamil napsal:

tak příplatek za cenu v konfiguraci nemusí být totožný s cenou v servisu. Když posčítáte cenu náhradních dílů, bude cca dvojnásobná, než cena celého auta....

 

 

To je samozřejmě pravda, ale pokud se jedná o klik-klak na NTB, tak je ta částka neadekvátní. Např. hill-holder je pouze otázka aktivace vybrané položky, tzn. teď a je to. Příplatek v ceně vozu 2.000,- Kč.... Nebo tempomat. Na II Octávce byl za příplatek 11.000,- a ve značkovém mi jej kompletně doplnili za 6,500,-. Takže ta suma za smartlink mi opravdu přijde nehorázná.

Ale tak to bohužel je a nic s tím nenadělám, takže je zbytečné o tom polemizovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolik ti na té platformě běží navigací? Ofiko tak max. dvě. Zadávání cíle je v android autu společné pro obě a proti vestavěné navigaci značně jednodušší. Nastavovat a volit skoro v AA nic nelze, ani rolovat v menu za jízdy moc nejde, takže z hlediska bezpečnosti je to jasný. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Po dokódovaní Video in motion mám v S3 columbus plný mirrorlink s HTC M9, ktorý mám hodený v lakťovke a slúži iba pre Waze

 

Teší ma to z viacerých dôvodov:

1. Plnohodnotný Waze (AA verzia je hodne osekaná)

2. BT pripojenie druhého mobilu

3. Prístup ku všetkým nainštalovaným apkám

 

Problémy:

1. Pri navigačnej hláške sa úplne zruší muzika z infotainmentu a potom už nenabehne naspäť. Vyriešené nateraz muzikou cez Spotify

2. Mobil musí mať unlocknutý screen, potom sa viac zohrieva a nedobíja sa.

3. Po vypnutí infotainmentu mobil naďalej beží a nevypne sa. To asi poriešime nejakým taskerom (odpojenie BT ukončí apky a lockne screen, uvidíme čo to spraví)

 

1506a09fcb379c365f4a6b71bdb11a39.jpg&key=5790951daaea38834be396e21f023cf5576f07983c5c358f3db9e2bd15ea6fb2

 

896844ead231a75345331547ebd6f7da.jpg&key=fb4c35ca2d93c73a4968c07773ea834988029aaa795e2454c50d9db34506206e

 

d95ebd7d5a353090c396bc5c87cd4ac7.jpg&key=d5d23688b67f9629a8690a0f46b7c1dde1251ee34b8ce4776ec95543e163abfe

 

s nova launcherom este lepsie:

933837cafe642ea671900c187413af8d.jpg

 

 

Editováno: , autor: PistaTT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...